Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu sunt constienta cand visez.. ba chiar semi-treaza daca e sa ii zicem O.o .. controlez ce pot controla.. da' unele lucruri nu le pot controla.. De exemplu o data urcam niste scari si mi-am dat seama ca am urcat prea sus .. si am vrut sa cobor, dar nu mai puteam cobori.. asa ca mi-am dat seama ca trebuia sa ma duc la celelalte scari pentu a cobori (decizie pe care am luat-o eu) insa cand m-am dus la celelalte scari.. am inceput sa urc nu sa cobor (involuntar) :doh: si multe alte exemple :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt constienta cand visez.. ba chiar semi-treaza daca e sa ii zicem O.o .. controlez ce pot controla.. da' unele lucruri nu le pot controla.. De exemplu o data urcam niste scari si mi-am dat seama ca am urcat prea sus .. si am vrut sa cobor, dar nu mai puteam cobori.. asa ca mi-am dat seama ca trebuia sa ma duc la celelalte scari pentu a cobori (decizie pe care am luat-o eu) insa cand m-am dus la celelalte scari.. am inceput sa urc nu sa cobor (involuntar) :doh: si multe alte exemple :lol:

 

 

Tatal tau intim te indeamna sa urci ci nu sa cobori. Nu mai amana, este drumul tau. Nu te lasa prada iluziei. Renunta la demoni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×