Sari la conținut
Forum Roportal
nayomi

Unde "ne ducem" cand suntem anesteziati?

Postări Recomandate

nu poti face infectie de la anestezie, eventual poti sa fii alergic sau sa nu prinda pt ca nu e dozata cum trebuie, dar trezirea la realitate se face dupa cateva ore, depinde si de operatie

iar de dus , nu avem unde sa ne ducem, ramanem tot in spital

Editat de ma-o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la faptul ca este ceva mai mult decat un somn ,asa este ,dar de aici pana la a crede ca ne ducem undeva,cam mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cat am fost in coma 3 zile am mers prin toate locurile unde am fost in viata mea ...a fost incredibil nu ma crezut nimeni dar eu stiu k sa intamplat pot sa jur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In a patra dimensiune. Lumea eterica.

 

Lumea eterica se afla in 3D si Astral. Oamenii nu prea mai au acces acolo. Se intelege din ce motive.

In timpul anesteziei iesim in Astral (a patra dimensiune) , la fel ca si in vis. In fiecare noapte iesim in Astral, numai ca nu suntem constienti. Se pare ca in timpul operatiilor sau in cazul dedublarilor involuntare se trezeste brusc constiinta (chiar daca pt putin timp) si realizam unde ne aflam. Traim hipnotizati atat in 3D cat si in Astral, pana in momentul in care ne trezim constiinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cat am fost in coma 3 zile am mers prin toate locurile unde am fost in viata mea ...a fost incredibil nu ma crezut nimeni dar eu stiu k sa intamplat pot sa jur

:salut:

 

chiar peste tot? in trei zile ai avut timp, cred si eu.....la mine anestezia generala o sa dureze doua ore, parca. pai unde poti merge in doua ore? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai fata linistita ca nu pleci nicaieri :spiteful: te leaga aia bine de masa... poate ai norocul sa si visezi. Eu am avut mai multe probleme cu peridurala, facuta prea jos, de erau aia sa ma taie pe viu daca nu urlam ca ma doare :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink:

 

chiar peste tot? in trei zile ai avut timp, cred si eu.....la mine anestezia generala o sa dureze doua ore, parca. pai unde poti merge in doua ore? :cry:

 

A patra dimensiune este Timpul. Normal ca se desfasoara altfel decat aici, ceea ce face posibila o astfel de derulare a evenimentelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A patra dimensiune este Timpul. Normal ca se desfasoara altfel decat aici, ceea ce face posibila o astfel de derulare a evenimentelor.

De acord. Dar chiar si asa in doua ore nu poti vizita tot atatea locuri ca in 3 zile, nu? Sau cum e?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×