Sari la conținut
Forum Roportal
Raul231

Am intalnit o fata pe un site de dating si a avut un comportament destul de ciudat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am intalnit o fata pe un site de dating si acum la o zi dupa ce ne-am intalnit nu stiu ce sa mai cred.ea cand ne-am intalnit ,mi s-a parut a fi superincantata, facandu-si planuri unde sa ne petrecem vacanta.etc., mi-a facut si o poza cu telefonul mobil.

 

problema e ca ea vrut sa ne intalnim si a doua zi, dar mi-a zis ca vine si prietena ei,iar pe mine m-a deranjat acest lucru, desi nu i-am spus-o pentru ca avem totusi in jur de 30 de ani, deci nu mai suntem niste adolescenti.

 

de asemenea a doua zi neputand veni la intalnire [m-am simtit rau] i-am dat mesaje la care mi-a raspuns destul de sec, mi s-a parut foarte rece comparativ cu prima data.

 

as mai putea mentiona ca si-a updatat si profilul pe acel site pe care am cunoscut-o.

 

ce sa mai cred despre ea si schimbarea ei de atitudine? nu mai inteleg nimic.doar sa se fi jucat cu mine? sau nu si-a dorit niciodata nimic de la mine insistand sa vina cu prietena ei la a doua intalnire.?

sau ma mai gandesc si la o alta chestie,sper ca nu ma considerati paranoic,eu nu m-am despartit in relatii tocmai bune de fosta si am fost amenintat ca voi fi batut,etc[vroiam intr-o perioada sa fac plangere la politie] si ma tem sa nu fie o cursa ,mai ales ca dorea a doua zi sa ne intalnim in herastrau si sa stam acolo pana seara,iar herastraul ,seara are zone destul de pustii.

Cum am mai zis mi se pare destul de ciudat comportamentul ei.Voi ce credeti?

Editat de burlan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, uitasem sa te intreb. De ce conteaza atat de mult pentru tine aceasta necunoscuta?

 

ha...ma faci sa zambesc ,vreau un raspuns cu conotatii mai psihologice...Prea banal raspunsul tau si cam fara legatura

Vrei un raspuns specializat, pentru ca o femeie pe care ai cunoscut-o pe matrimoniale, ti-a dat, oarecum... papucii dupa prima intalnire? :)

Are foarte mare legatura. Daca eu vreau de la un barbat bani, iar barbatul nu ii are, nu e normal sa ma fasticesc cand vine vorba de intalniri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu ma intelegeti deloc....

nu mi-a dat nici un papuc ,ma mai cauta si acum .

Dar ca o simt ca a devnit mai rece dupa ce am refuzat a doua intalnire[din motive de sanatate] si tot insista ca sa fie si prietena ei cu noi,la intalnire.

ASTA NU INTELEG.[ca vrea sa ne intalnim cu insotitori :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mergeti in alt parc--

probabil vrea sa-si satisfaca nevoia de xxx..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca nu ma intelegeti deloc....

nu mi-a dat nici un papuc ,ma mai cauta si acum .

Dar ca o simt ca a devnit mai rece dupa ce am refuzat a doua intalnire[din motive de sanatate] si tot insista ca sa fie si prietena ei cu noi,la intalnire.

ASTA NU INTELEG.[ca vrea sa ne intalnim cu insotitori :)

daca este bisexoasa?

ce noroc ai...

faci un menaj a trois de numa numa!!!

========

 

Poate e mai timida...

 

Newtask :)

ce e aia nwe task?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca nu ma intelegeti deloc....

nu mi-a dat nici un papuc ,ma mai cauta si acum .

Dar ca o simt ca a devnit mai rece dupa ce am refuzat a doua intalnire[din motive de sanatate] si tot insista ca sa fie si prietena ei cu noi,la intalnire.

ASTA NU INTELEG.[ca vrea sa ne intalnim cu insotitori :)

In final tu te temi, or te miri de ce insista sa vina si cu prietena ei ?

 

Tu ce impresie ai desprea ea, ca femeie ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am intalnit o fata pe un site de dating si acum la o zi dupa ce ne-am intalnit nu stiu ce sa mai cred.ea cand ne-am intalnit ,mi s-a parut a fi superincantata, facandu-si planuri unde sa ne petrecem vacanta.etc., mi-a facut si o poza cu telefonul mobil.

 

Pentru ca vrei sa dezbati problema asta a ta din punct de vedere psihologic, te rog frumos raspunde-mi si mie la o intrebare, dar sunt, evident, mai multe: ce anume te-a determinat sa cauti o relatie pe net, in locul uneia reale, face to face?

Si totusi, dupa asa zisa "intalnire" pe site si pe mess, DE CE ai trecut in real, ce anume te-a determinat?

Te intreb la modul cel mai serios posibil, pentru ca eu personal.....nu pot defel sa inteleg asa ceva.

Vad in jurul meu oameni de toate varstele, de toate nivelurile de cultura, de ....diferite orientari.....artistice si, ori nu ma duce pe mine capul suficient, ori chestia asta cu iubirea virtuala este este o boala prin ea insasi.

 

Comparandu-ma cu majoritatea, am ajuns la o concluzie: ori ceea ce vad in jur, din punctul asta de vedere, e o psihoza total nesanatoasa, ca sa n-o clasific altfel, ori eu nu sunt normala. Spre exemplu, ieri am ras cu toata fiinta mea, un ras din ala adevarat, care te zguduie din temelii, fara sa te poata opri cineva.

Am ras de un tip care ieri, cel putin, ar fi fost in stare sa faca uz de toate mijloacele lui financiare (destul de consistente) ca sa vina sa ne vedem....faptic. A fost efectiv stupefiat cand m-a apucat o veselie turbata, am inceput sa rad cu toata puterea mea si i-am spus:"I suppose you are just kidding, isn't it?"

Repet: nu inteleg chestia asta, de aceea te rog sa ma ajuti sa pricep. Macar un pic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×