Sari la conținut
Forum Roportal
AndreiDJ

Ma grabesc ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ! Am o mica problema si as avea nevoie de ajutor , multumesc . Sunt cuplat cu o fata de o saptamana si azi am incercat sa vad daca tine la mine la fel de mult cat o fac eu. N-am fcaut decat sa ma vad cu ea ca deobicei si am vrut neaparat sa aflu azi . Mai in gluma , mai in serios i-am spus cat de mult tin la ea si ca o iubesc bla-bla-bla ... si apoi ca mint ,ca ce ?, ca suntem doar impreuna doar de o saptmana . M-am simtit naspa. Acum va intreb pe voi ce trebuie sa fac ca sa ajunga la aceleasi sentimente ?( Probavil ca m-am grabit si eu )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in mod normal 2 persoane sunt impreruna pentru ca se plac :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ! Am o mica problema si as avea nevoie de ajutor , multumesc . Sunt cuplat cu o fata de o saptamana si azi am incercat sa vad daca tine la mine la fel de mult cat o fac eu. N-am fcaut decat sa ma vad cu ea ca deobicei si am vrut neaparat sa aflu azi . Mai in gluma , mai in serios i-am spus cat de mult tin la ea si ca o iubesc bla-bla-bla ... si apoi ca mint ,ca ce ?, ca suntem doar impreuna doar de o saptmana . M-am simtit naspa. Acum va intreb pe voi ce trebuie sa fac ca sa ajunga la aceleasi sentimente ?( Probavil ca m-am grabit si eu )

 

 

ar trebui mai intai sa incerci sa o cuceresti incetul cu incetul......incercati sa va cunoasteti mai bn,io nu as putea sa spun la cineva ca il iubesc dupa o saptamana(poate numa in cazul meu e valabil)......dar si fata poate s-a simtit ciudat sa ii zici ca o iubesti si pe urma ca era doar o gluma;)....avand in vedere ca e prietena ta sigur simte ceva pt tine ca altfel nu ati fi fost impreuna....da-i timp si daca te place cu adevarat o sa iti zica si ea ca te iubeste....dar ce conteaza mai mult pt tn sa iti zica ca te iubeste chiar daca nu simte asta sau sa iti demonstreze prin fapte ca te iubeste?...... :huh:

apropo care o fost reactia ei cand i-ai spus ca o iubesti,dar dupa ce i-ai spus ca e o gluma???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci stati asa ca eu nu am inteles. Tu i-ai zis ca glumesti sau ea a zis asta?!

 

Si da, te grabesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ! Am o mica problema si as avea nevoie de ajutor , multumesc . Sunt cuplat cu o fata de o saptamana si azi am incercat sa vad daca tine la mine la fel de mult cat o fac eu. N-am fcaut decat sa ma vad cu ea ca deobicei si am vrut neaparat sa aflu azi . Mai in gluma , mai in serios i-am spus cat de mult tin la ea si ca o iubesc bla-bla-bla ... si apoi ca mint ,ca ce ?, ca suntem doar impreuna doar de o saptmana . M-am simtit naspa. Acum va intreb pe voi ce trebuie sa fac ca sa ajunga la aceleasi sentimente ?( Probavil ca m-am grabit si eu )

Nu, nu te-ai grabit. Acu depinde si de ea. Daca-ti raspunde, e ok. Daca nu.....o dregi tu cumva. Fa-te un timp ca ploua. Si o sa te caute ea.

 

By the way: fain avatar. Sa nu zici ca iti place ice age.

Editat de Fluffycat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amice, te facusi cam e cacao.

Dupa 7 zile nu poate fi decat caca-maca.

Dupa 7 luni, in functie de varsta protagonistilor, poate sa fie totusi ceva mai semnificativ.

 

Las-o asa cum a picat.

Pana la urma i-ai declarat iubirea, daca a inteles doar ca ai zis-o la sto, asta e...next time vei sti ce sa faci.

Cu alta, bineinteles!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stati may ca n-am facut nimic la misto , n-as face asta . si da cred ca m-am cam grabit .Cred ca Nu se grabeste sa-mi zica pentru ca e prea devreme , iar de aratat creca incearca dar nu ma uit eu prea bine :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fa-te si tu inteles: i-ai spus mai in gluma, mai in serios, ca o iubesti, sau cam asa ceva, dupa care, te-ai prefacut ca era doar in gluma si nu in serios.

Eu asa inteleg.

Daca asa a fost, te-a mancat in kur.

Ma rog, la varsta asta, e greu sa te abtii. Deci e de inteles.

Nu poate fi o greseala fatala. Dar daca este o greseala fatala, ai sa vezi in comportamentul ei imediat.

Daca ai 14 - 16 ani, da , te grabesti.

 

Daca ai 30- 40 , nu , nu te grabesti. :huh:

Hm.

INVERS.

 

Ca daca vine un Don Juan la tine si intr-o saptamana iti spune ca te iubeste, ii dai doua posete din Mall in cap de nu se vede.

Acum 40 de ani, cand tu aveai doar 20, era dragut sa auzi deKlaratia.

 

 

 

 

Una peste alta, AndreiDJ, incearca sa te obisnuiesti: daca faci ceva sau daca nu faci, tot nu le multumesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×