Sari la conținut
Forum Roportal
Craft_Man

Ar fi un gest frumos..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As dori sa se ofere careva sa-i faca prietenei mele un portret :doh: ceva sa il dau de ziua ei sigur ar impresiona-o si i-ar placea :roll: pe motiv ca sunt student (sarac) mai este si criza financiara si trebuie sa imi cumpar si niste adidasi noi...

Daca vrea cineva ca sa fie cat de cat in tema propusa de mine ii pot da cateva poze cu concubina mea dupa ce introduce idul meu de mess: darrenhaayes va astept :spiteful:

Editat de nightwish
gramatica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ii pot face portretul concubinei tale, ma vei plati in monezi vechi de on leu si asa - iti poti cumpara si tu adidasii mult doriti

Am incercat sa atasez un desen de-al meu ca sa vezi si tu ce talentata sunt dar nu se pot atasa poze pe ropo deocamdata- pana si avatarurile ne-au disparut. :spiteful: Dar stai "pe receptie" , cum isi revine magaoaia, cum atasez desenul...............Am lucrat mult la el, sa stii :roll: Rubens ar fi invidios..........

Ce marca de adidasi vrei sa-ti iei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deseneaz-o si tu din 5 linii si-un cerc, intentia conteaza. :spiteful: Apoi, demonstrezi prin asta si o minima valoare artistica. :roll:

 

Si reprezinta si un efort personal, de la tine pentru ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1ST ms de raspuns :doh: sincer nu cred ca este nevoie sa atasezi vreun desen daca imi zici ca te pricepi eu te cred :roll: cat despre cand vrei sa-l faci pot zice ca oricand vrei tu, nu este un ordin, pune pe data de 15 aprilie ca pe 16 e ziua ei... :spiteful:

sunt curios cum o sail desenezi o sa fie ceva gen ? http://www.desenatori.ro/desen-808328.htm

 

Si despre adidasi... o sa ma duc in vitan sambata sa vad ce imi aleg de pe acolo, ca astia vechi care ii am s-au oripilat au naparlit si limba a luat-o la vale

 

Sa o desenez eu cred ca este cel mai oribil si odios lucru care il putea primi de ziua ei :doh: deci ideea asta pica mai repede ca WTC eu sper sa imi faca careva un desen si mai cumpar eu ceva (nush ce) si aia e GG me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa o desenez eu cred ca este cel mai oribil si odios lucru care il putea primi de ziua ei :spiteful: deci ideea asta pica mai repede ca WTC eu sper sa imi faca careva un desen si mai cumpar eu ceva (nush ce) si aia e GG me

Desenul, arta, este doar reflectia artistului, adica reflectia a ceea ce este el de fapt in acele momente. Adica frumosul ala pe care i-l daruiesti, nu te reprezinta pe tine. Ce te reprezinta este doar munca pe care ai depus-o pentru banii cheltuiti pentru ea. Astfel, tu ii daruiesti ceva fals. Dar in sfarsit, considera ca n-am spus nimic, probabil si ea adora falsurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1ST ms de raspuns :doh: sincer nu cred ca este nevoie sa atesezi vreun desen daca imi zici ca te pricepi eu te cred :roll: cat de spre cand vrei sal faci pot zice ca oricand vrei u nu este un ordin,puna pe data de 15 aprilie ca pe 16 e ziua ei... :spiteful:

sunt curios cum o sal desenezi o sa fie ceva gen ? http://www.desenatori.ro/desen-808328.htm

 

Si despre adidasi plmea... o sa ma duc in vitan sambata sa vad ce imi aleg dp acolo, ca astia vechi care ii am sau oripilat au naparlit si limba a luato la vale

 

Sa o desenez eu cred ca este cel mai oribil si odios lucru care il putea primi de ziua ei :doh: deci ideea asta pica mai repede ca WTC eu sper sa imi faca careva un desen si mai cumpar eu ceva (nush ce) si aia e GG me

 

Oh, alea sunt tatonari pe langa talentul meu in materie de desen.

Nu pot sa atasez nimic din pacate (plMEA - vorba ta) Na, ca am facut si o poezeala

Da de ce ii spui iubitei tale "concubina"? Nu suna umpic a stirile de la ora 17???

 

Desenul, arta, este doar reflectia artistului, adica reflectia a ceea ce este el de fapt in acele momente. Adica frumosul ala pe care i-l daruiesti, nu te reprezinta pe tine. Ce te reprezinta este doar munca pe care ai depus-o pentru banii cheltuiti pentru ea. Astfel, tu ii daruiesti ceva fals. Dar in sfarsit, considera ca n-am spus nimic, probabil si ea adora falsurile.

 

 

Eh, Pippo si tu..................Desenul lui va fi la fel de original ca si adidasii pe care si-i cumpara din Vitan :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca am fi niste politicieni cam prea mult cugetam pe alte carari si rezultatul este nul in concluzie ma ajuta careva ?!?!

 

Pippo am intzeles ideea ta, dar in calitate de desene nu poti sa compari un portret facut de artist cu portretul pe care lash face eu in stilu X si 0 pur si simplu ar eshi ceva popo :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×