Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
_cata

Utilizator de BitTorrent arestat !

Rate this topic

Recommended Posts

Eu sunt mai greu de cap...si nu am inteles ce vrei sa spui ...

Pai gandeste te putin...ce s ar alege de un tracker daca toti userii ar alege sa foloseasca fake ratio din lasitate?

Pai gandeste te putin...ce s ar alege de un tracker daca toti userii ar alege sa foloseasca fake ratio din lasitate?

E o vorba romaneasca..."Fuga e rusinoasa dar sanatoasa"

Atunci ce sa inteleg...ca e mai sigur dc++??

SequenereTao, mai intrebat ce fel de site e, e unu ca toate celelalte, intri, click pe mel si download placut :P) numai ca l-am sters acuma, desi era super designu, html, php ...dragutz :blink: dar asta este, cand va fi legal in toata lunea, nu numai aici, o sa fac altu :blink:

Sa fim seriosi...e o timpenie...ar trebui sa bage la zdup juma' din populatia globului! :cry:

Apoi,cine uploadeaza o poate face din greseala(chiar mie mi s-a intimplat). Ar trebui interzisa si scoasa din religie, pomana.Pentru ca share-ul asta e in fond...dai de pomana...

Daca cineva vrea sa faca afaceri cu muzica si altele,poate la fel de bine sa cumpere sau sa imprumute cd-uri,sa le multiplice,modifice....etc...si sa le vinda pe sub mina.Fara nici un fel de upload.

Ce e mai rau:pomana sau a doua varianta la care se poate ajunge daca ei pun interdictii?

Totul e cu dus si intors...

Sau,in semn de protest,nu mai cumpar niciodata muzica! :roll: Falimentu' ai asteapta oricum...

Ce e ingrijorator e ca ne indreptam vertiginos catre acel totalitarism apocaliptic prevestit de biblie!

Ce e ingrijorator e ca ne indreptam vertiginos catre acel totalitarism apocaliptic prevestit de biblie!

Nu cumva am scapat de totalitarism prin 89' parca??