Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nowadays: ce parere aveai tu despre mine? ai fost banat sa vezi cum e? ai fost? nu nu ai fost si nu sti cum e, sa iei munca de la 0 inca odata, ai facut lucrul asta? nu nu l-ai facut, fa tu 120 de desene din nou, lasati in urma evolutia laso nu? e usor sa o ziceti cand nu sunteti in postura. Ptr, ca sa recunoastem, habar nai cum e...nu ai fost banat pe acest site deloc, deloc chiar...

sti ce? nu ma mai debanati, o iau de la 0, dar sa stiti...

ca eu imi sustin teoria...sunteti demna de Romania...cat se poate de demna...aproape de comparat cu domn. Basescu, sa fiti mandra...sa va bucurati de clipele de glorie pe care le triti ptr ca veti citi asta, veti crede ca ati castigat, dar va inselati, nu nu castigati, dinmpotriva, ati pierdut tot, ati pierdut stima, si continuatio asa cu nedreptatea..Halal de tara asta. Asa ca nu ma mai debanati, in fond ma doare undeva de toata evolutia mea, de cand desenam ca naiba, si cum desenez acum, sami las munca depusa, sa las totul si sa o iau de la 0...abia astept, abea astept sa fac desene exceptionale, sami dau silinta mai mult decat mi-am dat vreodata...sa las cu gura cascata si sa stiti ca am facut asta doar ptr. ca nu m-ati debanat, si sa va spun intr-un tarziu multumesc ptr ca ati fost nedrepti si m-ati invatat cum sa fiu nedreapta la randul meu.

 

Kato

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) e adevarat , nu am fost banat niciodata si asta pentru ca nu sunt prea vechi pe site . Dar oricum nu cred ca pe tine te interesa " evolutia " ci pe ce pagina erai . :lol: Si totusi nu am inteles de ce sa ii parasti pe ceilalti utilizatori pentru ca ti s-a banat acc , chestia asta tine de bunul simt si de cat de gelos esti pe cineva .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata/ziua/seara as avea si eu ceva de obiectat cu privile la utilizatoarea kato

Intradevar ea a folosit un limbaj neadegvat si indecent pentru o fata...In primul rand,sunt de acord cu banarea oricarui alt utilizator care incalca anumite reguli de bun simt etc. si poate asa demonstram tuturor ca chiar si la cei mai buni,mai vechi,mai talentati li se poate intampla sa ,,sara calul'' O sa le aratam ca orice utilizator indiferent de vechime,varsta,talent poate fi banat din orice cauza...In al doilea rand nu vreau sa adopt stilul cu para,cu precizarea unui anumit utilizator/oare care a incalcat vreo regula...dar...daca tot facem ,,toti pentru unul si unul pentru toti'' pai asa sa fie...in urma cu ceva timp,o utilizatoare foarte populara..a fost banata tot pentru incalcarea acestei reguli,de curiozitate...de ce a fost debanata dupa? sau atunci cu seria cealalta de utilizatori care au facut alte ..prostioare'' mai urate decat un simplu ,,injurat'' sa fim corect cu toti,daca tot suntem...Poate nu am venit cu un argument destul de solid,probabil n-am ce cauta acum pe acest forum,mi-am dat cu parerea,sper sa intelegeti...Daca adoptam aceasta tehnica cu banatu,cand puteam vorbii ca oameni fara sa ne tot furtunam aicea atata,cand puteam sa ne gandim la alta tema mult mai ,,utila'' pentru toti :doctor: Cu privire la banarea utilizatoarei Kato,bun asa sa fie,asta e...s-a intamplat,asa invatam...ca sa reusim sa mergem trebuie sa cadem putin nu?...DAR...toti pentru unul si unul pentru toti,propun doua solutii...una ar fi debanarea utilizatorului Kato si inceperea ,,vanatoarei'' pe site de acum incolo,tratand totul cu mai multa seriozitate :) iar al doilea ar fi...sa ramana toti banati,inclusiv viitori ,,ghinionisti'' dar...si cei care au fost iertati :) toti pentru unul si unul pentru toti asa-i? sper sa se rezolve aceasta revolta..imi cer scuze de implicarea mea,o zi buna va doresc la toti :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pam pam pam paaaaamm....subiect inchis :)?

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pam pam pam paaaaamm....subiect inchis :)?

...si contul meu a fost banat, fara sa primesc avertisment, mi s-a blocat accesul pe forum din anumite motive...aaa, era pentru ca nu postasem comentariul in topic-ul potrivit...ma rog mici neintelegeri...e normal sa sara "mustarul" oricui...indiferent de varsta, de situatie...as da dreptate oricui, depinde din ce unghi privesc problema...nu inteleg insa de ce va pasa atat de mult de ceilalti, de ceea ce fac sau spun...lasati "omul"sa-si spuna oful, e dreptul lui...privesc de saptamani bune activitatea unora pe forum...m-am oprit din nou la tine Misa, ca te superi pe mine, ca nu te superi...dar...ai uitat ca ai fost candva banata pe site, ca cineva te-a debanat dandu-ti o noua sansa?...sper ca nu...de cate ori cineva are ceva de spus, in orice topic, hop si tu cu replica...ori trebuie sa iesi in evidenta cu ceva, in fata cuiva?...si cine esti tu sa spui ca acest subiect e inchis? o fi pentru tine, si atunci pastreaza-ti ideea urmarind ce au de spus ceilalti, din umbra...cu siguranta pentru Kato nu e inchis subiectul si orice am incerca sa spunem noi aici ea se va simti nedreptatita... este un adevar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok Kato, esti deja penibila. Asta e tot ce o sa zic. Tu esti aia care injura si vorbea porcos si tot noi sa avem grija la limbaj :cheer:)) :doctor:

Anyway, singurul motiv pentru care mai comentez aici e din cauza spuselor Aliosei. Cata dreptate. Si tot noi suntem aia imaturi, incapatanati, egoisti... :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Defapt...aliosa...mesajul acela nu are nici o logica,sunt de acord cu tine....am postat eu ceva si am dat repede edit ca sa nu mai creez discutii...n-a fost cu intentie sa ma bag in seama...mesajul de dinaintea lui continea ceva important...am decis sa pastrez totul in mine.

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

serios, acum ma enervez, stiu ca mai erau cateva intrebari/raspunsuri aici, de ce au fost sterse?

inainte site'ul era altfel...acum, ce s'a intamplat? zice un utilizator "banati'l!" si gata? trebuie si dovezi, pentru ca asa, toata lumea putea sa zica asa, si toti deveneam banati.

ma rog...nu scriu mai mult, ca dupa ziceti ca sunt nu mai stiu eu cine. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×