Jump to content
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Rate this topic

Recommended Posts

La 15.08.2018 la 19:13, DeseneSmechere a spus:

Salut, mi-am facut un cont nou si nu pot sa ma loghez pe desenatori, numai aici pe roportal pot. Imi zice ca userul sau parola este gresita. Ma poate ajuta cineva? Mersi!

Am aceași problemă.  Când încerci să îți faci cont pe desenatori  ( când  apeși "aici" ca să-ți creezi cont) ești automat trimis să  îți faci cont pe forum. Iar din câte se pare contul de pe forum nu este același  cu cel de pe desenatori :(.

In mod normal asa era, sau mai bine zis asa a fost.

Te trimitea pe forum acolo iti creiaii cont, care corespundea cu cel de pe desenatori.

Insa nu stiu de ce nu mai functioneaza, si nici recuperearea parolei unui cont deja existent nu functioneaza.

@SweetPandao sa iti scriu pe privat 2 vorbe....

Am nevoie sa accesez un cont, insa nu mai exista mail-ul pe care l-am folosit atunci si nu imi amintesc nici parola. Pot sa dovedesc ca e al meu (ideea e ca as vrea sa il sterg).

La 03.02.2019 la 8:59, contrandom a spus:

Am nevoie sa accesez un cont, insa nu mai exista mail-ul pe care l-am folosit atunci si nu imi amintesc nici parola. Pot sa dovedesc ca e al meu (ideea e ca as vrea sa il sterg).

Mai simplu e sa îl ștergi din mintea ta .. glumesc .

din pacate nu sau rezolvat probemele cu ștergerea contului sau modificarea profilului , așa ca tehnic vorbind nu exista soluție 

On ‎3‎/‎9‎/‎2019 at 2:12 PM, Mircea_str8 said:

Mai simplu e sa îl ștergi din mintea ta .. glumesc .

din pacate nu sau rezolvat probemele cu ștergerea contului sau modificarea profilului , așa ca tehnic vorbind nu exista soluție 

Da, stiu ca nu se poate sterge. Am aflat dupa ce am postat mesajul. Stiu ca pot sa modific unele informatii totusi.

Am aceeasi problema, pe forum ma pot loga cu contul meu dar pe desenatori nu mai merge. Nu am mai desenat de mult pe site dar il am in suflet de 11 ani :)) asa ca daca as putea sa imi recuperez cumva contul as fi enorm de recunoscatoare! Am mai pierdut un cont oricum mai demult...