Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vin alb + pepsi/cola

 

Locul preferat din casa?

Editat de DevilMayCry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi spuna cineva ce s-a intamplat cu site-ul desenatori.ro???????!!!!!!!!!!!!!!

Pentru ca eu cand ma loghez frumusel si vreau sa-mi vad desenele,atunci ma dezlogheaza(nu stiu daca ezista cuvantul asta,int prea nervoasa sa gandesc)si nu-mi desenele,si chiar nu-mi arata nimic.iar cand vreau sa ma uit la desenele altora nu-mi apare nimic!!!!ce domane fereste s-a intamplat,vreau raspunusuri rapide,foarte rapide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate sa-mi spuna cineva ce s-a intamplat cu site-ul desenatori.ro???????!!!!!!!!!!!!!!

Pentru ca eu cand ma loghez frumusel si vreau sa-mi vad desenele,atunci ma dezlogheaza(nu stiu daca ezista cuvantul asta,int prea nervoasa sa gandesc)si nu-mi desenele,si chiar nu-mi arata nimic.iar cand vreau sa ma uit la desenele altora nu-mi apare nimic!!!!ce domane fereste s-a intamplat,vreau raspunusuri rapide,foarte rapide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

poi si yo am patit la fel :doh: ori se lucreaza la site,ori problema cu altcv :doh:? nush..sper s se termine cat mai rpd problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×