Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La 15.08.2018 la 19:13, DeseneSmechere a spus:

Salut, mi-am facut un cont nou si nu pot sa ma loghez pe desenatori, numai aici pe roportal pot. Imi zice ca userul sau parola este gresita. Ma poate ajuta cineva? Mersi!

Am aceași problemă.  Când încerci să îți faci cont pe desenatori  ( când  apeși "aici" ca să-ți creezi cont) ești automat trimis să  îți faci cont pe forum. Iar din câte se pare contul de pe forum nu este același  cu cel de pe desenatori :(.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal asa era, sau mai bine zis asa a fost.

Te trimitea pe forum acolo iti creiaii cont, care corespundea cu cel de pe desenatori.

Insa nu stiu de ce nu mai functioneaza, si nici recuperearea parolei unui cont deja existent nu functioneaza.

@SweetPandao sa iti scriu pe privat 2 vorbe....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.02.2019 la 8:59, contrandom a spus:

Am nevoie sa accesez un cont, insa nu mai exista mail-ul pe care l-am folosit atunci si nu imi amintesc nici parola. Pot sa dovedesc ca e al meu (ideea e ca as vrea sa il sterg).

Mai simplu e sa îl ștergi din mintea ta .. glumesc .

din pacate nu sau rezolvat probemele cu ștergerea contului sau modificarea profilului , așa ca tehnic vorbind nu exista soluție 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On ‎3‎/‎9‎/‎2019 at 2:12 PM, Mircea_str8 said:

Mai simplu e sa îl ștergi din mintea ta .. glumesc .

din pacate nu sau rezolvat probemele cu ștergerea contului sau modificarea profilului , așa ca tehnic vorbind nu exista soluție 

Da, stiu ca nu se poate sterge. Am aflat dupa ce am postat mesajul. Stiu ca pot sa modific unele informatii totusi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am aceeasi problema, pe forum ma pot loga cu contul meu dar pe desenatori nu mai merge. Nu am mai desenat de mult pe site dar il am in suflet de 11 ani :)) asa ca daca as putea sa imi recuperez cumva contul as fi enorm de recunoscatoare! Am mai pierdut un cont oricum mai demult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello si eu as vrea sa-mi recuperez contul pe care l-am facut acum 9 ani. Problema este ca nu-mi mai aduc aminte care este parola si nici nu pot sa-mi fac alta, pentru ca ma redirectioneaza pe site-ul asta, dar imi spune ca pagina nu mai exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate , e puțin probabil sa se mai poată face cont pe desenatori, iar cu recuperătul parolei, Domn admin,  însă nu a mai dat nci un semn de multicel.

cum îți zicea tie pe desenatori?:bb:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×