Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, si eu mi-am facut cont aici si nu merge sa ma loghez pe desenatori ci doar pe raportal.Ma puteti ajuta? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 ore, Dana Ierem. a spus:

Buna, si eu mi-am facut cont aici si nu merge sa ma loghez pe desenatori ci doar pe raportal.Ma puteti ajuta? 

 

La 29 iunie 2018 la 10:12, Mircea_str8 a spus:

Cred ca contul de pe forum nu e același si pe desenatori, doar invers , sau cel putin conturile mai vechi de pe desenatori merg si pe forum.

Banuiesc ca întelegi ca un cont facut pe forum nu merge utilizat pe desenatori

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt eu Debora Deby dar scriu de pe contul surorii mele mai mari, vreau sa intreb de ce nu mai merge sa ma loghez pe forum,inainte puteam dar acum nu mai pot.Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Dana Ierem. a spus:

Buna, sunt eu Debora Deby dar scriu de pe contul surorii mele mai mari, vreau sa intreb de ce nu mai merge sa ma loghez pe forum,inainte puteam dar acum nu mai pot.Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Buna @Debora, ai doua variante:

ii scri pe privat lui BLUES 

sau mai așteptai pana se mai întoarce lumea din concediu..

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe Desenatori trebuie sa va logati cu alt cont si parola, nu merg automat cele de pe forum.

Debora, poti incerca sa te loghezi cu adresa de email in loc de nick si parola pe care o stii. Daca nu merge, trimite-mi in privat adresa de email si nick-ul de pe forum, o sa vad ce pot face.

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum reuseste sa vada ca esti membru sters, cand eu nici macar nu te gasesc pe forum dupa nick. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
18 hours ago, ♫ Blues ♬ said:

Pe Desenatori trebuie sa va logati cu alt cont si parola, nu merg automat cele de pe forum.

Debora, poti incerca sa te loghezi cu adresa de email in loc de nick si parola pe care o stii. Daca nu merge, trimite-mi in privat adresa de email si nick-ul de pe forum, o sa vad ce pot face.

 

 

De unde fac rost de contul si parola pentru desenatori? Cand incerc sa-mi fac cont pe desenatori ma trimite aici pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×