Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce ati banat'o pe Kato_Chan?

Hai mei ca nu a facut nimica.. :(

 

Stie ea de ce. Regulamentul site-ului nu accepta un anumit tip de limbaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai...

- sa luat de cineva drag....dupa ceva timp si d mn.

- am pus cenzura la injuraturi...destul de mare

- am muncit pana miau sarit ochii din cap, altii se pot lua de alii fara sa fie banati, iar cand ceilalti se satura de atitudinea copiilor rasfatati isi ies din fire nu?

- nu puteam sa las ca cineva sa se ia de munca mea, corect? avand in vedere ca cel care m-a "criticat" si care a "criticat" si pe altii era mai slab ca noi.

- Sunt altii care injura ( nu neaparat in romana) si lor nu el faceti nimic....vati gasit tocmai pe mine nu?

deci?

 

Va rog debanatima...am plans toata ziua cred, am muncit mult...ca sa pierd tot? ce trebuie sa fac ca sa imi recapat contul? :doh:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FAc orice numai deblocatimi contul, mor aici :roll: fac orice, numai injur, daca ma iau cu cnv la harta voi avea grija sa il iau politicos si sal ating cu alte tipuri de cuvinte nu cu injuraturi...va implor...am muncit prea mult:(( cum am zis....fac orice:((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
FAc orice numai deblocatimi contul, mor aici :roll: fac orice, numai injur, daca ma iau cu cnv la harta voi avea grija sa il iau politicos si sal ating cu alte tipuri de cuvinte nu cu injuraturi...va implor...am muncit prea mult:(( cum am zis....fac orice:((

 

Nu. Contul ramane banat. Daca te banez pe tine va trebui sa procedez si cu restul la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe altiii iati debanat ...dar mrg, asa e societatea, nedreapta, daca te aperi iesi rau, daca nu te aperi esti batjocora altora...ce sa faci atunci? sa nu existi? da e o chestie foarte buna, sa nu existi ar fi cel mai bun lucru.

Va rog, fac orice...chiar nu aveti suflet, aa stai in Romania oamenii au suflet doar ptr cei care sunt numai de partea lor sau care au bani :| foarte frumos...sunt tare mandra de societatea in care traim, o lume plina de aroganti care dau mita sau ii pupa undeva pe altii...extraordinar, si acum ce o sa faceti o sa blocati fiecare cont nou care apare de teama sa nu fiu eu? ar fi tare penibil....deci, ce ar trebui sa fac ca sa imi recapat contul...uite daca injur ma raportez eu insumi sa ma banati...ma jur, si va pot asigura ca sunt un om de cuvant, va implor, am plans toata ziua ptr munca mea, chiar asa? da datio incolo de treaba, nu se poate uita ceva cand muncesti atat, asa ca nu as putea trece usor peste asta, eventual imi bag cateva cutite in stomacel si am terminat cu viata asta in tara asta scufundata. ptr ca ma saturat sa fiu eu tapul ispasitpr al tuturor, credeti ca sunt singura care injura? va zic eu ca nu, si in plus din cate imi amintesc, am cenzurat majoritatea cuvintelor care aveau caracter obscen, dar nu, m-ati banat tocmai pe mine, ca de...eu eram veriga cea mai slaba nu? deci va rog....daca aveti pic de dreptate si mila in sange debanatima :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog...va implor...inebunesc daca nu desenez...inebunesc sa stiu ca miam lasat neterminatele pustii...va implor...

@Kato_chan Nu mai cere debanarea. Nu se intampla.

@Ceilalti Nu mai cereti debanarea altor conturi.

 

In cazul in care continuati pe acest subiect, debanarea lui Kato_chan, voi fi nevoita sa va blochez accesul la forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×