Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Treaba e ca eu am mai fost inregistrat cu un alt nume mai demult cand am incercat acum cu el pe site(desenatori.ro) imi da incarcare dar nu se mai incarca.M-am gandit ca poate e vechi si mi-am facu altul acum (sarmaua_ucigasa@ymail.com)insa nici cu acesta nu merge.Imi da incarcare dar nu se mai incarca.Tin sa precizez ca inainte imi mergea fara probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce s-a schimbat? mie cel putin mi-e mai usor cu cel vechi...totusi vad ca multi il folositi pe cel nou...are mai multe optiuni...cea ce imi place este umplerea...voua nu vi se pare mai complicat? ce avantaje are?...si nici nu vezi desenele cand dai clik vezi doar desenul celui care la facut...de ce? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa intamplat??? noua aplicatie mia distrus un desen:((:P( lam salvat la neterminate si sa salvat in galerie:( nu este inca terminat:(( dar nici nu il pot edita... nici macar sal vad mare nu merge:(( ce sa fac? mam chinuit la acel desen:( va rog rezolvati!!! este vorba de cel mai recent desen din galerie... se vede ca este neterminat!! va rog rezolvati:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DECI EU CAND FAC UN DESEN .... am facut un graf si mia loat o ora si cand am terminat imi apare un aparat foto si nu mie s salveaza am asteptat 30 de minute si am facut unu de mio loat 30 de minute si iar mia aparut ce sa fac ca nu ma chinui degeaba sa fac desene

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noul program pare interesant dar nu-mi place ca mereu cand resalvezi un desen iti apare acelasi nr de voturi si e groaznic, o gramada, dar o gramada de desenatori profita de acest lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt gabyreverio,mi s-a blocat contul duminica 20-12-2009 cand nici nu am intrat pe internet,pe motiv ca a fost supraso

licitata logarea,nu am nici o explicatie in acest sens, va rog sa-mi deblocati contul,,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×