Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog foarte mult daca ma poate ajuta cineva ..nu stiu ce sa intamplat cu accountu' meu nu pot sa ma mai loghez cu el nici pe deenatori nici pe roportal asta l-am facut acum e un account nou dar pe celalalt aveam o gramada desene plss daca ma poate ajuta cnv va rog foarte frumos nu o sa mai fak spam ca pana acum stiu ca tura trecuta am exagerat cu topicurile acuma o sa-l fac doar pe asta :cheer: :| va rog AJUTOR :lol:

Editat de 0nlyOn3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa ma ajutati, am proleme la logare: ieri m-am facut cont, si nu pot sa ma loghez.imi bag contul si parola pe desenatori.ro, adica aceleasi de aici,si nu merge, imi apare "nu sunteti logat" .si inca ceva: de ce imi apare pink@nf3l, knd eu am pink@ng3l?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ms anticipat

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt noua pe forum+site. Problema e urmatoarea: aici intru frumos cu userul. Apar cu userul (Sobriquet) dar cand e sa intru cu userul pe desenatori.ro nu ma primeste. Daca ma "loghez" cu e-mail-ul, apare e-mailul in lor de user. Ma enerveaza situatia. Nu vrea sa apara adresa mea de mail atata vreme cat eu am ales un user. O mana de ajutor va rog?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

ador siteul asta:((......dar nu mai intrasem pe el si nu mai imi amintesc parola....iar acum mi-am facut un alt cont....dar nu merge sa ma loghez decat pe forum dccc???:doh:((( :scare: ma poate ajuta cineva?:)...va rog frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll:

ador siteul asta:((......dar nu mai intrasem pe el si nu mai imi amintesc parola....iar acum mi-am facut un alt cont....dar nu merge sa ma loghez decat pe forum dccc???:o:((( :o: ma poate ajuta cineva?:o:...va rog frumos

Daca nu merge sa te loghezi cu user / parola, incearca sa te loghezi cu email / parola pe www.desenatori.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt noua pe forum+site. Problema e urmatoarea: aici intru frumos cu userul. Apar cu userul (Sobriquet) dar cand e sa intru cu userul pe desenatori.ro nu ma primeste. Daca ma "loghez" cu e-mail-ul, apare e-mailul in lor de user. Ma enerveaza situatia. Nu vrea sa apara adresa mea de mail atata vreme cat eu am ales un user. O mana de ajutor va rog?

 

Sigur, se poate. Te anunt imediat ce s-a rezolvat problema ta.

 

Multumesc.

 

 

Later Edit: incearca, te rog, sa te loghezi acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De azi dimineata nu pot sa ma logez pe desenatori.Cand imi pun ursername si parola imi zice sa deschid un email care trebuioa sami apara dar :jester: ...nu imi apare.Am umplut de nervi.Nu pe acest cont il am pe desenatori.Il am pe Ralucutzica si mam enervet mai eles ca miam luat tablita grafica si desenem destul te..(hai sa zicem ca nu urat)..

As vrea sa se rezolve problema asta si sami vina odata mailul ala.

Ralucutzica de pe desenatori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×