Sari la conținut
Forum Roportal
Aliana

Ne imbracam cu ce ne place sau cu este la moda?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ti-ai expune si operatia de cezariana? eu una consider ca e dizgratios....

odata ce ai facut copil nu cred k iti mai sta capu la pantaloni cu talie joasa..........!deci operatia nu sa r vedea.......!dar probabil k tu o sa porti pantaloni si bluze scurte si dupa ce nasti.....eu iti doresc sa arati la fel cum arati acum(nu k te as stii ...dar la cat de fitzoasa esti o fi ceva de capu tau) :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
odata ce ai facut copil nu cred k iti mai sta capu la pantaloni cu talie joasa..........!deci operatia nu sa r vedea.......!dar probabil k tu o sa porti pantaloni si bluze scurte si dupa ce nasti.....eu iti doresc sa arati la fel cum arati acum(nu k te as stii ...dar la cat de fitzoasa esti o fi ceva de capu tau) :spiteful:

nu sunt fitoasa. pentru varsta si conditia mea, arat excelent. ideea este ca se gasesc destul de greu pantaloni cu o talie acceptabila astfel incat sa nu se vada cezariana, nu ca mi-ar sta capul la ei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt fitoasa. pentru varsta si conditia mea, arat excelent. ideea este ca se gasesc destul de greu pantaloni cu o talie acceptabila astfel incat sa nu se vada cezariana, nu ca mi-ar sta capul la ei!

tu ai ceva cu operatia de cezariana......in fine.....poti sa ti faci pantaloni cu talie acceptabila si la croitorie!dark dream to u all!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce imi place ma imbrac, sa fie comod (mie de exemplu imi plac rochite subtirele usurele de vara, sau bluze vaporoase cu maneci lungi si laaargi, dar parca nu-mi sunt comode, imi plac pantofii cu toc, dar nu as purta), sa imi stea bine. Raiatii si blugii sunt no. 1 la mine, fara prea multe inflorituri pe ei, bluzele mai merg cu un model ceva, un desen, un sclipic. Sunt mare fan dungi :P la bluze mai ales: mici, mari si late, colorate. Dungi sa fie. Si sunt amatoare de genti maaari. Acum am in plan una rosie de piele cu cusaturi albe si niste pantofi asortati. Inca nu stiu ce fel de pantofi, daca mai ghetute sau mai de vara...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De regula, daca se poarta jeansi cu floricele toata lumea poarta jeansi cu floricele.

Dar de multe ori ceea ce este la moda nu se potriveste intocmai cu preferintele noastre. Atunci de ce purtam in continuare acei jeansi? Doar pentru a fi in pas cu moda? Si totusi nu e enervant sa vedem hainele de pe noi pe multe alte persoane. Chiar nu putem fi originali?

Acum de exemplu se poarta bluzitele acelea cu auriu si gentute la fel. Le vedem deja la f multe persoane si asta e doar inceputul. :good: :

 

 

de fapt stii care este problema? banutii...ca la urma urmei fiecare din noi vrem sa fim originali dar cum nu-ti permiti un lucru unicat, care costa, te rezumi la ce a iesit pe piata si speri in sinea ta sa nu-si fi cumparat prea multi acelasi lucru...

acuma ca se umple orasul de ele....o lasi dupa un timp deoparet si-ti cumperi altceva :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am grija mai ales sa ma imbrac cu ceva care sa-mi vina bine.

Cred ca toata lumea area grjia de asta. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca toata lumea area grjia de asta. :yahoo:

Nu, nu toata lumea. Fiindca nu toata lumea are gun gust, bun simt etc. Unii/unele se uita in oglinda si se vad superbi/superbe cand de fapt arata grotesc in hainele respective. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×