Sari la conținut
Forum Roportal
Aliana

Ne imbracam cu ce ne place sau cu este la moda?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De regula, daca se poarta jeansi cu floricele toata lumea poarta jeansi cu floricele.

Dar de multe ori ceea ce este la moda nu se potriveste intocmai cu preferintele noastre. Atunci de ce purtam in continuare acei jeansi? Doar pentru a fi in pas cu moda? Si totusi nu e enervant sa vedem hainele de pe noi pe multe alte persoane. Chiar nu putem fi originali?

Acum de exemplu se poarta bluzitele acelea cu auriu si gentute la fel. Le vedem deja la f multe persoane si asta e doar inceputul. :) :

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ma imbrac cum imi place de cele mai multe ori,acuma depinde ..nu tot timpul mi permit sa fac asta... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma imbrac cum imi place(si..cum imi permit)acum de exemplu..aici la noi in satu mare..toate!!!!fetele au cizmulite cu blana!!!e exagerat..peste tot doar asta..vezi..ma gandeam sa imi cumpar si eu!!dar..mam razgandit..si..plus..sunt la unele care nu le stau nici cum..si..inca nu e asa de rece!!!!asa ca le poarta doar sa se dea mare sau..ceva!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma imbrac cum ma simt eu bine..nu am fost obsedata de moda...ca am vrut si eu cateodata si m-am incapatinat sa imi iau fusta 3 sferturi..sau cate un lucru..l-am luat ca asta am vrut sa port nu ca era la moda sau chestii de genu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de cizme cu blanitza,mi`am cumparat si eu,nu pentru k sunt la moda,ci pentru k mi`au placut la nebunie!!!ma imbrac in general doar cum imi place,prefer jeansii,o pereke de adidasi,lucruri comode....sunt putin extravaganta,ador accesoriile,cerceii mari,inele cu puf,margele....la servici port tocuri,tinuta business,asa cum mi se cere,dar ma simt bine in pielea mea,si asta e cel mai important lucru....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi nu e enervant sa vedem hainele de pe noi pe multe alte persoane

 

eu is un pic obsedata de faza asta, nu`mi place DELOC sa vad pe cineva care are haine ca si ale mele ! apropo de Ne imbracam cu ce ne place sau cu este la moda?,

eu cred ca e mult mai important sa`ti pui in valoare calitatile fizice ,purtand haine cu care iti sta bine si care te avantajeaza. e ridicol sa porti o haina doar pt ca e la moda, dar nu-ti place :clap:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca nu sunt singura care gandeste asa. ;)" Sa nu se inteleaga totusi ca sunt o demodata. I-mi place sa port si ceea ce este la moda dar uneori... .

Si apropo de cizmulite cu blanita, sincer i-mi plac la nebunie dar prea le poarta toata lumea asa ca m-am lasat pagubasa. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu imbrac ce imi vine la mana.... sa fie curate... daca is si la moda... cu atat mai bine.. In general am haine care nu se prea "demodeaza" jeansi.... si bluze simple... albe, albastre, sau negre. Nu ma stresez ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si apropo de cizmulite cu blanita, sincer imi plac la nebunie dar prea le poarta toata lumea asa ca m-am lasat pagubasa

 

asa si eu.... niciodatata nu mi`a placut sa port 'uniforma' ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai mereu pe dos cu ceea ce se poarta.. Niciodata nu mi-am luat ceva doar asa ca sa fiu in pas cu moda... imi place sa fiu unic atunci cand e vorba de imbracaminte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×