Sari la conținut
Forum Roportal
Decebal88

Victor Piţurcă, antrenorul care ne-a distrus visul de a-i vedea pe tricolori la turneul final din Africa de Sud

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

Majoritatea au votat pentru demisie. Si din ce citeam prin presa sportiva de astazi, asta s-ar putea sa se intample. Cica Piti a acceptat rezilierea contractului si plata a doar jumate din suma de reziliere, mai exact 300.000 de euro.

 

Oricum, noi avem nevoie de un tactician bun la nationala. Si binenteles, de ceva care sa ii mai motiveze cat de cat pe jucatori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu consider ca e timpul ca piturca sa plece,desi imi placea acest antrenor in trecut,chiar si dupa europeanul de anul trecut acum insa a dat-o in bara,a dat dovada de incapatanare si egoism,tocmai atunci cand nu a trebuit asta,lucrul care m-a deranjat cel mai mult a fost titularizarea lui Cocis si faptul ca la pastrat intreg jocul,nu spun ca e un fotbalist slab,insa nu e de nivel de titular de nationala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu Piturca este vinovat de acest esec

 

ma tem ca nu cumva piturca sa fie victima unui complot

jucatorii nu aveau cum sa joace asa de prost si sa faca asemenea greseli daca nu ar fi avut un scop anume......cred ca ei vor sa il dea afara pe Piturca

 

 

De acord cu tine 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu Piturca este vinovat de acest esec

 

ma tem ca nu cumva piturca sa fie victima unui complot

jucatorii nu aveau cum sa joace asa de prost si sa faca asemenea greseli daca nu ar fi avut un scop anume......cred ca ei vor sa il dea afara pe Piturca

atunci ce antrenor e Piturca? si la ce bun sa fie tinut la echipa daca insasi echipa il respinge?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai sa ii dea banii si pleaca..dar asta cu demisia de onoare e o prostie.... de ce sa plece singur cand poate sa primeasca cateva sute de mii de euro 8)

deacord insa mai sunt si oameni care au onoare si demnitate,dar legea e lege,daca federatia a semnat un asemenea contract e obligata sa-l respecte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×