Sari la conținut
Forum Roportal
Observ

Nebunii din dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care e cea mai nebuna chestie pe care ati facut-o pentru EL(EA). Si cat ati fi in stare sa mergeti de departe cu nebunia pentru EL (EA) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand iubesti cu adevarat totul pare posibil si nici o nebunie nu e prea mare......dragostea iti da aripi sa faci orice iti doresti,nimik nu e interzis,nimik nu e ireal......as face totul pentru cel pe care il iubesc,cu riscul de a fi judecata....totul pentru fericire!exemple sunt multe,dar cuvintele devin mici pentr`o iubire ce inalta...

p.s.Daca tot ai propus aceasta tema,de ce nu incepi tu prin a raspunde la intrebare......?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
p.s.Daca tot ai propus aceasta tema,de ce nu incepi tu prin a raspunde la intrebare......?!

 

Spui asta pt ca nu iti vine in minte nici o nebunie, nu-i asa?

Si eu m-am gandit toata ziua la ceva concret...Spunem cu totii ca am face totul pt cel/cea iubit(a), dar nu venim si cu exemple. Sunt convinsa ca unii au facut deja nebunii din dragoste...Numai ca nu au citit inca topicul :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe cale sa fac cea mai mare nebunie, dar numai dupa ce o sa o fac o sa v-o povestesc... Am facut si altele mai mici, kare in comparatie cu asta sunt mici copii asa ca nu isi au rostul aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa fac o nebunie mare.......sa fiu fericita!este cea mai mare nebunie pe care mi`o permit!!!este esenta vietii mele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nebunia pe care am comis`o a fost sa il cred...

M-am simtit bine, ma credeam dorita, dar nu a fost sa fie...

Multe nebunii ne impovareaza noua viatza ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem copii si nu ne permitem nebunii prea marii...pe la inceput a venit la 11 noaptea la mine si a sunat pe telefonul lu mama si ma chemal afara ca ii era dor de mine..norocul meu ca adormisem imbracata ca am plecat ca din pusca si daca as fi fost in pijamale nu era prea frumos...

 

 

era sa mai faca o nebunie...a facut el o prostie si a vrut s avina la mine sub balcon cu multe coli pe fiecare coala scria cate o litera si scria asa : te iubesc!!! iarta-ma" numai ca el cum nu e matinal nu sa trezit la timp..asta e norocul lui sau poate al meu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×