Sari la conținut
Forum Roportal
Twice

CEVA INTERESANT

Postări Recomandate

oare s-ar putea modifica unele fisiere din messenger ca atunci cand selectezi No do not save any of my messages , el defapt sa actioneze ca si Yes save all my messages, si invers. pentru k de fiecare data cand accesez calculatorul unei cunostiinte apropiate nu gasesc nimic acolo la arhiva pentru k s-a informat si el sa puna No do not save any of my messages. si asa vreau sa i injectez un astfel de fisier modificat sa i dau replace si atunci sa pot vedea si eu ce manevreaza el cand nu sunt eu prin zona (adica sa citesc .dat'urile) ma poate cineva ajuta? mersi :doh: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia cianura

huoooooo

ce ai ma toxicoman de aia te-ai inscris pe forum sa dai relpy fara sens. iti pierzi timpul degeaba; incearca ceva mai util :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa-ti desenez?

presupunand ca ai dat afirmativ din cap......

e moral ce vrei dumneata?

judeca daca poti

apoi, daca toti ar proceda ca tine unde s-ar ajunge frate?

sau te crezi mai destept ca altii?

repet, ia cianura

pariez ca nu ai depasit 22 ani

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia cianura

huoooooo

Lasa frate tinerele talente sa se afirme. :blink:

 

 

Nu cred ca merge. Dar ar fi interesant asa ceva . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, poti.

Stiu cu ce.

E foarte usor.

 

Se incadreaza la "reverse engineering" aka hacking, aka topic inchis. Citeste Regulamentul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu-i o cerere de crack, dar ar merge mai bine la programare.

Setarile alea-s tinute in registrii; e suficient sa faci o aplicatie care sa monitorizeze cheia respectiva si sa o modifice inapoi la valoarea dorita iar apoi sa-i trimita la messenger un mesaj sa reincarce setarile. Easy like sunday morning; se poate face intre doua cafele.

Iar legat de moralitate trebuie stiut ca tot ce e bun, fie e ilegal, fie e imoral, fie ingrasa... deci ce mai conteaza :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×