Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa cum multa lume a constatat Catroon Network s-a transformat intr-un ghiveci oribil. Desi nu mai sunt de varsta desenelor animate m-as uita cu drag la Looney tunes si bine inteles Tom si Jerry. Nu stiu ce e in capul celor care difuzeaza porcariile pline de violenta de pe Catroon Network. Pacat. Am gasit in schimb intrega serie cu Tom & Jerry aici http://www.caseca.net/cartoons.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Looney tunes sunt cele mai mari porcari(dupa parerea mea)posibile :o: pur si simplu ma enerveaza desenele astea stupide doar cand vad o scena din ele,mai bine ma uit la astea noi decat la Looney tunes.Tom si jerry nu pot spune ca nu mi-au placut dar nici nu ma omoram dupa ele :o: erau desene pe CN mult mai misto decat tom si jerry dar le dadeau mai rar :doh: sincer sa fiu la tom si jerry ma uitam mai mult de plictiseala decat de placere :blink: dupa mine cele mai tari desene difuzate de CN au fost astea:

The mask...The Addams Family...Top Cat...The Jetsons...Wacky races...tom and jerry kids...Popeye...2 caini prosti...yogi bear...etc.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa cum multa lume a constatat Catroon Network s-a transformat intr-un ghiveci oribil. Desi nu mai sunt de varsta desenelor animate m-as uita cu drag la Looney tunes si bine inteles Tom si Jerry. Nu stiu ce e in capul celor care difuzeaza porcariile pline de violenta de pe Catroon Network. Pacat. Am gasit in schimb intrega serie cu Tom & Jerry aici http://www.caseca.net/cartoons.htm

Da, intr-adevar, tom si jerry, chip si dale, donald, pluto etc sunt superbe si savuroase de tot. da' cine crezi tu ca-si mai aminteste de ele? Bunicii? Nici macar ei. Si ei se uita la...hentai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tom şi Jerry, desenele animate clasice, din anii '60, regizate de William Hanna şi Joseph Barbera, şi produse de Fred Quimby, au fost, sunt şi vor răm

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tom şi Jerry, desenele animate clasice, din anii '60, regizate de William Hanna şi Joseph Barbera, şi produse de Fred Quimby, au fost, sunt şi vor răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omule, din cauza ta am lasat balta hartoagele serioase si grave si rad cu lacrimi.

Te roooooooooooooooooooog mult mai pune.

Ca mi s-a acrit sufletul de seriozotati si chesti din astea....filozofice, emanatii...inaltatoare ale materiei cenusii. Le las altora sima uit la desene.

Please si.....senchiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×