Sari la conținut
Forum Roportal
GY301E

Va plac emisiunile TV de I.T.?

Postări Recomandate

M-am decis sa deschid subiectul asta, ca tot sintem pe net si discutam despre TV. Astept opiniile voastre. Doar atat. Mai incolo am sa le expun pe ale mele. So, let's hear some...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Imi plac emisiunile I.T.

2.Prefer sa vad o emisiune I.T. din alta tara decat una din Romania ( sau diferite emisiuni "Computer related" de pe Discovery )

3.Emisiunile I.T. sunt benefice doar daca vrei sa fii "up-to-date" referitor la aparitii hardware & software. Daca vrei sa inveti un limbaj de programare tot la carti trebuie sa apelezi ( fie ca sunt carti, fie ca sunt eBooks )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu exista nici una buna la noi. Doar vome. Unele ca info sint ok, dar ca realizare nu depasesc totusi categoria VOMA. Astept si alte opinii, oricum. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o vreme urmaream mai multe emisiuni de IT , ba chiar imi aduc aminte ca pe TVR2 (parca) exista o astfel de emisiune live, in care putea suna si castiga jocuri originale, etc. Insa de vreun an incoace nici macar nu mai stiu daca exista asemenea programe . Daca am vreo problema legata de calculator sau daca vreau sa aflu noutati IT, apelez cu incredere la internet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×