Sari la conținut
Forum Roportal
Acajou

Tip de depresie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cat de mari sunt sansele sa fiu diagnosticat cu o forma de depresie ?

Am o foarte mare problema cu greutatea fizica in sensul ca de ani de zile pur si simplu nu

vrea sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Renunta definitiv la otrava numita cafea si la orice energizante. Poti bea inka.

2. Fugi exact ca dracu de tamaie de psihiatri, medicatie etc. Te vei nenoroci iremediabil.

3. Accepta-te exact asa cum esti tu construit, ca esti exact ceea ce tre' sa fii. Adica compara-te cu tine insuti, nu cu altii.

4. In societatea in care traim, decat o relatie de shit cu o persoana sau gasca, e de preferat singuratatea. Nu costa bani, te fereste de multe neplaceri si vei deveni...de 10 ori mai atragator pentru fete.

5. Ca muzica eu iti recomand metallica, evergrey, sepultura, taxi, keo.....si muzica veche, de buna calitate.

6. Desene animate la greu, din cele mai vechi si bune. Alba ca zapada first of all. Is faine si Spirit, stallion of Cimaron, Cinderella, King Lion, Joseph, the prophet of dreams, si mai gasesti tu.

7. Arunca macar din camera ta chestiile marunte pe care le-ai tot adunat de prin diverse excursii, de la prieteni, amintiri marunte etc.

8. Nu te forta sa dormi. Cel mai bestial pentru creier este somnul intrerupt. In timpul noptii, cand nu poti dormi, desi ai vrea, stai in pat si ...just relax. Sau joaca-te jocuri simple pe calculator. Sau stai pe mess sau pe ropo.

9. Daca din intamplare citesti, eu iti recomand carti politiste de calitate.

10. A mai fost odata cineva pe aici cu o chestie asemanatoare si i s-a raspuns ca un remediu cu efecte garantate este sexul care presupune suirea pe pereti, o gama larga de onomatopeice si interjectii si niscava vanatai. Da' pentru asta nu garantez. Merge o perioada...dupa aia.....

 

Ai cerut ceva serios. Eu iti propun asa: pentru o singura saptamana, deci sapte zile consecutive, renunta la ceea ce faci acuma si incearca chestiile astea. Atat: INCEARCA.

Si dupa aia vii si ne spui daca mi-am facut singura clisma sau nu, ok? Parca asa ziceai in incheierea postului tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6. Desene animate la greu, din cele mai vechi si bune. Alba ca zapada first of all. Is faine si Spirit, stallion of Cimaron, Cinderella, King Lion, Joseph, the prophet of dreams, si mai gasesti tu.

 

Ai cerut ceva serios. Eu iti propun asa: pentru o singura saptamana, deci sapte zile consecutive, renunta la ceea ce faci acuma si incearca chestiile astea. Atat: INCEARCA.

Si dupa aia vii si ne spui daca mi-am facut singura clisma sau nu, ok? Parca asa ziceai in incheierea postului tau.

 

haios rau

 

fluffycat, tu crezi ca acajou e identic cu tine? e o alta persoana, are alte gusturi, apoi e baiat, nu se mai uita la 20 de ani la desene animate, cel mult la desene hentai... :)

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stai prea mult in casa . fa voluntariat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haios rau

 

fluffycat, tu crezi ca acajou e identic cu tine? e o alta persoana, are alte gusturi, apoi e baiat, nu se mai uita la 20 de ani la desene animate, cel mult la desene hentai... :o:

......apoi eu is mai baba ca el.....asa ca....

Am folosit desenele ca terapie, nene. Inclusiv hentai. Ok?

Ia sa te vad io daca ai curaj sa zici ca nu-s faine desenele care le-am zis io. Asa ca mentin tot ce-am zis.

 

Vezi ca baiatu asta suparat a zis sa nu-ti faci clisma singur. Eventual iti fac io. Vrei? :) :( :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haios rau

 

fluffycat, tu crezi ca acajou e identic cu tine? e o alta persoana, are alte gusturi, apoi e baiat, nu se mai uita la 20 de ani la desene animate, cel mult la desene hentai... :)

 

Si de ce nu ii dai tu un sfat pentru ca esti mai in masura sa faci asta decat majoritatea celor de aici de pe forum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cati ani ai?

.....eu???????????????

Am postat amandoi in acelasi timp si nu te vazui.

Daca ma intrebi si pe mine te tzoooooccccccccccccccccccccccc. Da' sa nu ma-ntrebi unde. :) :( :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu tu, acajou

mersi. retrag tzucu'. si ca sa stii, m-ai aruncat in cea mai neagra depresie. Acu' ia da-mi sfaturi, da' fara autoclisma.

desene hentai am, pufarinele de ciocolata mi le-au imprastiat pisicile pe jos, de dormit, am dormit in papuci.......deci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×