Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Femeia si numai femeia!

Postări Recomandate

Daca unora le plac pisicile si lor le este dedicat un topic, daca unora nu le plac pisicile si le este dedicat alt topic, am decis si eu sa postez un topic despre femei deoarece ele sunt preferatele mele....stiu ca o sa ma intrebati de ce am deschis acest topic la "Animale"...nu stiu nici eu...si cred ca o sa ma acuzati de misoginism, dar cred ca omul este un animal..deci si femeia, la randul ei, este o "animala"... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha! ma amuzi rau! cu totii suntem la origini animale dar sa nu exageram totusi..femeia e femeie,nu animal !

eh..desi mai sunt unii abia desprinsi din maimuta :- !

cine stie ce fel de femei ai intalnit tu de ai ajuns la concluzia ca femeia e un animal ... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca unora le plac pisicile si lor le este dedicat un topic, daca unora nu le plac pisicile si le este dedicat alt topic, am decis si eu sa postez un topic despre femei deoarece ele sunt preferatele mele....stiu ca o sa ma intrebati de ce am deschis acest topic la "Animale"...nu stiu nici eu...si cred ca o sa ma acuzati de misoginism, dar cred ca omul este un animal..deci si femeia, la randul ei, este o "animala"... :-

...care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele lui :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu..dar parca femeile erau altfel acum 25 de ani......mai normale....nu chiar atat de materialiste ca acum!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu..dar parca femeile erau altfel acum 25 de ani......mai normale....nu chiar atat de materialiste ca acum!

SI tu esti tot materialist... daca femeile pe care le intalnesti sunt asa... Cine se aseamana se aduna . :)

Vezi barna! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt putine cazuri cand femeia intretine barbatul...sau cel putin nu in gasca mea de..prieteni! Tu il intretii pe "al tau"?

Editat de crystyann

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt putine cazuri cand femeia intretine barbatul...sau cel putin nu in gasca mea de..prieteni! Tu il intretii pe "al tau"?

eu nu-l intretin dar nici el pe mine.sa zicem ca avem cam acelasi venit lunar si impartim cheltuielile fifty-fifty.dar stiu multe cazuri....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×