Sari la conținut
Forum Roportal
luminos1

Intalnire Bucuresti - 25 aprilie, ora 14.00, in cismigiu

Postări Recomandate

Pt Cismigiu exista parcare, cum am spus, pe Strada Schitul Magureanu, dar...e cam full. In timpul saptamanii parcarea e cu plata, dar e full tot timpul, mai putin seara.

Ca din Cismigiu samergem undeva, nu prea avem unde...sunt 2 terase la strada unde nu sunt decat max max 10 locuri, si in Cismigiu cred ca nu mai este decat o singura terasa aprobata (daca o mai fi si aia).

 

Alt loc, in natura, poate fi Herastraul. E mare, are locuri de parcare multe (chiar si in we), terase garla la vremea de mai...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai atunci alt loc de intalnire (eventual cu parcare).. si apoi se merge undeva..

 

Undeva dincolo de nori... :blink:

As veni si eu numai sa vad daca : am acceptul , rvd, daca nu am spirale, initieri, optimizari, bani in buzunar, vreme frumoasa si devreme acasa. :pope:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Undeva dincolo de nori... :blink:

As veni si eu numai sa vad daca : am acceptul , rvd, daca nu am spirale, initieri, optimizari, bani in buzunar, vreme frumoasa si devreme acasa. :pope:

 

Ia fa tu niste spatii ceva,poate se aranjeaza lucrurile :pope:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta! (ma scutesti pe mine de un drum pan' la tine :pope: desi n-as zice nu, ca sa zic sincer, poate de 1 mai :blink:)

 

De-o cazare gasim. :pope:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu , abia astept sa ne cunostem. Sper sa nu mai schimbati locatia totusi , scrie la tema ca va fi in Cismigiu la ora 14... in aprilie pe 25.... sa respectam propunerea :blink: Daca ramane asa vin cu cea mai mare placere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-as duce, dar nu sunt din Bucuresti si distanata e cam mare! Cei din Cluj s-au intalnit deja? Cand? Cum a fost?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa vin!! :drunk:

n-am mai intrat de ceva luni pe site si poate multi m-ati uitat iar altii nici nu ma cunoasteti :lol: si nici cunostintele mele in paranormal nu-s prea multe, dar vin sa va vad

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda , pai vad ca se apropie 25... si nimeni nu mai zice nimic... e clar ca toti spun ca vin si de fapt nu va veni nici dracu...total aiurea... credeam ca sunt si persoane mai serioase p-aici... macar cei care deschid topicuri... :) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asteptam sa se apropie termenul,sa putem stabili si un loc anume

cei care cunosc mai bine cismigiul sa vina cu o sugestie

sper sa fie si vremea buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×