Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Aseara am ajuns acasa, din Bucuresti si mama imi era panicata ca vazuse nu stiu ce emisiune cu Ioan Istrate...Am intrat sa aflu mai multe despre el si am dat de blogul lui : http://ioanistrate.ro/ Aici el prezinta orasele care vor fi afectate de cutremurul care (cica) va avea loc acum,recent..intre doua sarbatori crestine de primavara sau toamna-iarna.

Am inteles ca omul acesta a mai prezis cutremure in intreaga lume...am cautat pe forum sa vad daca mai sunt topice dar am observat ca este unul dar inchis. As vrea parerea voastra, poate sunteti mai documentati :think:

Editat de Lachesis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
presimt eu ca va fi un cutremur in 24 martie si in 17 iulie 2009.

 

 

OTV scrie pe tine :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da dar ati vazut ce a zis: " Zonele afectate in mod deosebilt se afla pe directia Vrancioaia-Bucuresti, Vrancioaia-Chisinau si toate localitatile pe aceste directi. Bucurestiul va fi afecatat cel mai mult. L-am vazut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta nu e unul pe care il propovaduia DDD si care ghicea telespectatoarelor in receptor?

cica nu! asta e ala care are previziuni cu cutremurele...deocamdata e vedeta OTV

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OTV scrie pe tine :think:

 

 

amu vrei sa apar si la tv ?....ceva va fi in datele astea dar nu stiu gravitatea undelor propagate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cica nu! asta e ala care are previziuni cu cutremurele...deocamdata e vedeta OTV

Ba asta e.

 

Iti spun eu, ca sunt otv-ist si pe asta l-am urmarit in mod expres, tot ameninta DDD ca il aduce.

Am asteptat vreo 30 mins, dupa care m-a luat rasul in primele 5 mins.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×