Sari la conținut
Forum Roportal
corina.dumbrava

Merita castrati violatorii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu zic ca pedepsele trebuie sa fie in functie de motivul pentru care s-a facut ceva.

Motivele violatorilor care sunt? Le poti desparti pe categorii ca furturile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, sunt pentru castrarea violatorilor

iar eu sunt pentru violarea provocatoarelor cu fitze, ce nu au de gand sa-si termine treaba inceputa :think:

 

PS Nu m-am referit la cineva anume (tine).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca-s castrati nu vor mai putea s-o faca sau ce? ;) super tare ideile voastre ..permiteti-mi: :crazy:

Ok.Ai permisiunea. :cry:

 

Pentru ca eu mai mult ca sigur as gandii subiectiv...nu as vrea sa fiu intr-o situatie de genul...si zic sincer ca nu ias lua apararea pentru ca stiu ce inseamna un viol....si ias da fetei dreptate.

Atunci iti doresc sa ai baiat si sa fie acuzat pe nedrept. Sa vii mai apoi sa imi spui cat de mult te bucuri ca a fost castrat. :beee:

 

Motivele violatorilor care sunt? Le poti desparti pe categorii ca furturile?

Da, se pot!

Tocmai de aceia nicio pedeapsa nu este unitara.

 

iar eu sunt pentru violarea provocatoarelor cu fitze, ce nu au de gand sa-si termine treaba inceputa :tease:

 

PS Nu m-am referit la cineva anume (tine).

Si eu . Sunt pentru . :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca mai degraba merita torturati incet pana se roaga sa fie omorati decat sa fie castrati.

As avea o placere sadica sa am pe mana un astfel de exemplar pentru cateva ore macar. Nu ma va uita niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar eu sunt pentru violarea provocatoarelor cu fitze, ce nu au de gand sa-si termine treaba inceputa :think:

 

PS Nu m-am referit la cineva anume (tine).

 

ce zici de provocatorii cu fitze....trebuiesc si ei violati? de ce femeile intra in categoria ...provocatoare...niciuna nu cere sa fie violata....poate vrea sa atraga atentia unei persoane anume ...pentru ca vrea sa se simta sexi si admirata ,trebuie pedepsita ? chiar atat de slabi sunteti ca nu va puteti tine jucaria in pantaloni?

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci iti doresc sa ai baiat si sa fie acuzat pe nedrept. Sa vii mai apoi sa imi spui cat de mult te bucuri ca a fost castrat. :crazy:

Dupa cum spuneam nu imi doresc sa am parte de o astfel de situatie... :think:

si nu mai fi rautacios :cry:

 

Eu zic ca mai degraba merita torturati incet pana se roaga sa fie omorati decat sa fie castrati.

As avea o placere sadica sa am pe mana un astfel de exemplar pentru cateva ore macar. Nu ma va uita niciodata.

atunci nu as mai fi cu nimic mai prejos decat ei...prefer sa las societatea sa ii pedepseasca,dar daca ar fi astfel de legi as fi de acord cu aplicarea lor,insa eu nu as putea face rau nimanui orice mi-ar fi facut in trecut...mai degraba frica sa mai dau okii cu acea persoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm.

N-am specificat felul torturii, iar motivul este pur si simplu personal.

Pai stiu asta...tocmai ca de acea vreau sa nu ajung ca ei....asta ma face sa zic ca nu as putea sa fac asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce zici de provocatorii cu fitze....trebuiesc si ei violati? de ce femeile intra in categoria ...provocatoare...niciuna nu cere sa fie violata....poate vrea sa atraga atentia unei persoane anume ...pentru ca vrea sa se simta sexi si admirata trebuie pedepsita ? chiar atat de slabi sunteti ca nu va puteti tine jucaria in pantaloni?

Hai sa fim seriosi... cunosti tu vreun provocator cu fitze? Exista vreun barbat care sa provoace si sa nu-si duca treba pana la capat? :think:

 

Nu m-am referit la femeile sexy si admirate, ci la cele care-o fac in bataie de joc si lasa barbatul cu buza umflata si P... inima crapata "ca sa se simta muschiu' lor bine" ca sunt "pe felie" si invart lumea in batjocura pe degetul mic.

 

PS Asta nu inseamna ca barbatii in general nu sunt niste mincinosi cronici. Dar asta doar ca sa-si atinga scopul, nu sa atate femeia si s-o lase nerezolvata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×