Sari la conținut
Forum Roportal
queensoft

Internet Explorer 8

Postări Recomandate

pe site la microsoft de ce nu au anuntat nimic?

 

P.S. de doua ori am intrat pe blog-ul tau si de doua ori a dat cu radical....e singurul site la care am patit asa ceva....poate sunt eu paranoic dar nu-mi suna bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se blocheaza instant si mi se restarteaza browser-ul..

 

P.S. eu folosesc windows 7 beta si am IE8 beta te referi la faptul ca nu exista veriune finala IE8 ot windows 7?

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se blocheaza instant si mi se restarteaza browser-ul..

P.S. eu folosesc windows 7 beta si am IE8 beta te referi la faptul ca nu exista veriune finala IE8 ot windows 7?

 

Pai, iti dai seama ca de la tine sint belele. Altfel n-ar fi mers blogspot la nimeni cu Windows 7.

Da, am si modificat putin acolo, mersi de atentionare. "Nu exista inca o versiune IE8 pentru Windows 7, nici macar beta. Windows 7 are inclusa o versiune pre-release."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am primit un update pentru Internet explorer si ...l-am instalat. :jester: stiind ca cei de la microsoft le trimit.:spiteful: Ori,nu?

De atunci,am numai necazuri cu pc-ul si cu..."Roportal"-ul.Ca dupa ce am ramas fara parola,dupa multe peripetii,acum am alta dar,nush pen'ce nu mi-o memorizeaza desi,la fiecare logare il invit...

Apas pe "logare",imi schimba pagina pe "stiri" si dupa citeva contraziceri d'astea si o multime de alte peripetii,ma lipsesc. :jester:

Mi-au disparut toate parolele memorizate.

Ma gindesc ca e virusat dar cine:forumul ori pc-ul? :jester: Ca pe alte forumuri nu face fite.

Ma mai gindesc sa reinstalez IE ...dar nu stiu cum. :jester: Nu rideti.Nu stiu.

Poate era ceva in neregula cu update-ul ala.Am schimbat vreo trei antivirusi si situatia nu se schimba.Mai mult:se complica. :jester: Se plimba cursorul singur pe monitor de zici ca e teleghidat.Asta e virus sigur! Si cred ca update-ul ala m-a pricopsit cu el.Ma intreb daca prin reinstalarea IE scap de belele... :jester:

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Legat de IE8 (eu am trecut la el de la IE6, desi in general folosesc Mozilla) - are cineva vreo solutie pentru suprascrierea de fonturi in cadrul textelor de pe site-uri atunci cand folosesc browserul asta?

 

Problema a aparut la instalarea lui si in messenger, in momentul in care trimiteam mesajele in ferestre (in rest nu-s probleme). A trebuit sa dezinstalez update-urile, adica sa trec din nou la IE6, dar intreb pentru orice eventualitate, vad ca multe site-uri avertizeaza ca in curand nu vor mai functiona cu IE6...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×