Sari la conținut
Forum Roportal
Nightingale

Exclusiv pt domnii balante :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Domnilor Balante, mi-ar placea tare mult sa vad cum va descrieti. ce anume va place, ce va deranjeaza, cum va cucereste o femeie, cum va dezamageste sau va las ao impresie proasta, ce anume vedeti prima data la o femeie, ce anume va displace la ea, ce va place, trebuie sa fiti cuceriti sau voi trebuie sa fiti cei care cuceresc? Se incumeta careva? Nu vreau copy paste din horoscoape de pe net ci descrierea proprie a voastra si pe bune, adevarata. Ca de citit am citit multe. Va roaga asta o varsatoare :blink:

Editat de Nightingale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnilor Balante, mi-ar placea tare mult sa vad cum va descrieit. ce anume va place, ce va deranjeaza, cum va cucereste o femeie, cum va dezamageste, ce anume vedeti prima data la o femeie, ce anume va displace la ea, ce va place. Se incumeta careva? Nu vreau copy paste din horoscoape de pe net ci descrieirea proprie a voastra si pe bune, adevarata. Ca de citit am citit multe. Va roaga asta o varsatoare :blink:

 

hehe, nu prea cred ca se vor imbulzi domnii balante...o spune tot o varsatoare :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hehe, nu prea cred ca se vor imbulzi domnii balante...o spune tot o varsatoare :blink:

:blink:

iubita mea e vărsătoare :o:

şi eu balanţă, evident.

nu ştiu exact ce văd prima dată la o femeie. depinde şi c

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

seraphimovic, multumesc! :blink: Iubita ta e varsatoare? asta chiar devine interesant. ia zii cum te-a cucerit? cum ai observat-o? eu chiar cred in zodii pt simplul fapt ca de-a lungul timpului m-am convins de puterea lor. pentru mine este un lucru important si aflu mai multe despre o persoana doar stiind ce zodie e, si acum ma intereseaza foarte mult sa stiu cum sunteti voi barbatii balante

Editat de Nightingale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avatarul tau are vreo legatura cu rock-ul? doar intrebam :blink:

 

deci sa vina cineva la tine, sa-ti faca declaratii sa se tina dupa tine te-ar face sa ii intorci spatele, nu? dezvolta ca eu receptionez tot :blink: Sunteti cumva inselatori? nu aratati ceea ce simtiti? induceti in eroare o persoana? sunteti foarte carsimatici.. apreciati frumosul si aspectul la o femeie? si orice altceva ar mai fii e binevenit ca pt mine e tare important, cum am zis mai sus, zodiile la mine chiar functioneaza

Editat de Nightingale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh, tocmai vorbesti acum cu o metalista. mai dar te-am gasit nu gluma :blink: am gasit o chestie care am citit-o si in horoscop.. amabilitatea voastra si uneori ajungeti in situatii dificile pt ca nu puteti spune nu, sau stop. eu ma gandesc ca niciunui barbat nu-i place sa i te pui pe tava, sa iti pierzi demnitatea facandu-te pres in fata lui, sa ii scrii pagini intregi descriindu-ti ce simti pt el intr-un mod obsesiv.. zic asta descriind o femeie care pe mine ma scarbeste si ma face sa ma indoiesc de sanatatea ei mintala.. dupa parerea mea asa ceva ar scarbi orice barbat, nu-i asa? sau doar pt ca sunt femeie vad lucrurile asa? sa vedem ce alte balante se incumeta sa se mai descrie pe aici :blink: mersi mult de ajutor!

Editat de Nightingale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haha, parcă mă expediezi cu răspunsdul tău :blink:

glumesc.

balanţele au simţul umorului. se vede? :blink:

şi au bun simţ :o: poate d-aia eşti de acord cu ce zic.

suntem şi modeşti pe deasupra.

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×