Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Legalizarea prostitutiei si a drogurilor usoare

Evaluează acest topic

  

23 membri au votat

  1. 1. sunteţi de acord cu legalizarea prostituţiei?

    • da
      17
    • mă abţin /nu ştiu
      1
    • nu
      5
  2. 2. sunteţi de acord cu legalizarea drogurilor uşoare?

    • da
      11
    • mă abţin /nu ştiu
      3
    • nu
      9


Postări Recomandate

Ati fi de acord cu legalizarea prostitutiei???Credeti ca daca aceasta problema este ignorata ea nu exista sau va disparea de la sine??Ce solutii credeti ca ar fi pentru rezolvarea acestei probleme?

Editat de nightwish
pus chestionar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati fi de acord cu legalizarea prostitutiei???Credeti ca daca aceasta problema este ignorata ea nu exista sau va disparea de la sine??Ce solutii credeti ca ar fi pentru rezolvarea acestei probleme?
Eu sunt de acord cu legalizarea prostitutiei...oricum se practica si este una dintre cele mai vechi meserii ale lumii,de ce sa ne ascundem dupa deget si sa nu fim noi insine?solutii ar trebui sa existe,cu siguranta exista dar puterea nu sta in mainile noastre,ci a celor "sus`pusi"...romanii se dau oamenii plini de inhibitii,dar eu personal am fost uimita sa vad cate lucruri au curajul sa faca.....hai sa dam "perdeaua " la o parte si sa recunoastem k e timpul unei schimbari majore!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da dece nu..macar asa stii sigur unde sa cauti..ar putea deveni mai sigur dpdv al sanatatii si poate mai curat...si iese si ceva la stat..ca sa fim seriosi fiecare fuge dupa bani la noi in tara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce te faci daca "domnisoarele" prestatoare de servicii nu vor...am vazut un reportaj si erau total impotriva....nu vor sa dea bani la stat si nici sa fie controlate medical....vezi, aici avem o problema grava...cum sa le educam pe "profesioniste" sa accepte legalizarea activitatii lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

whatever ;) unde stau acu e legal :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai vor trebui sa se conformeze.... altfel s-a zis cu ele.....Parca si vad... scoala de prostituate.... :P

 

LOOOOOOL imagineazatzi : Cursuri pt o prostituata cu classa hahahahaha aoleo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu una sunt d acord cu legalizarea prostitutiei,,,,,,,,,,,,in felul acesta, toate prostituatele vor fii obligata sa isi faca analizele, iar cele bolnave d BTS vor fii tratate,,,,,,,,,,nu vor mai fii riscuri, va fii o meserie k oricare,,,,,,,,,,,alta :P <_< :evil: (desi nu cred nici eu k va fii o meserie k oricare alta, pt k nu prea e :roll: :nea: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×