Sari la conținut
Forum Roportal
cristi24576

Configurare internet banking

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, intampin o problema...zic eu...banala, in accesarea contului de internet banking de la carpatica.Nu stiu ce anume trebuie sa introduc la "cod client".Nume utilizator si parola o gasesc in ghidul utilizatorului dar cod client nu vad nicaieri...

Sper sa ma puteti ajuta.....o zi buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu au serviciu telefonic de asistenta? Ai un dispozitiv de acces, pentru parola? cand ai facut contractul pt IB, nu ti-au dat niste coduri, ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu au serviciu telefonic de asistenta? Ai un dispozitiv de acces, pentru parola? cand ai facut contractul pt IB, nu ti-au dat niste coduri, ceva?

 

Cand am facut contractul pt IB am primit un dosar numit ghidul utilizatorului care ar trebui sa contina toate informatiile necesare pt a-mi activa acest serviciu, dar eu chiar nu gasesc acel "cod client".Am si un nr. de tel. dar de o ora incerc sa sun si nu respunde nimeni....si eu cam aveam nevoie in seara asta de IB.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

practic, cate coduri trebuie sa introduci? nu-mi dau seama, nu stiu cum e la carpatica, interfata iti cere doua sau trei coduri? ti se cere si codul de client, si utilizatorul si parola?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
practic, cate coduri trebuie sa introduci? nu-mi dau seama, nu stiu cum e la carpatica, interfata iti cere doua sau trei coduri? ti se cere si codul de client, si utilizatorul si parola?

 

 

exact.utilizatorul si parola le-am gasit; imi mai lipseste codul de client.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu prea am ce sa zic, pentru ca trebuie vazut in dosarul ala... E tarziu acum, du-te la ei la sucursala maine .. Imi pare rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca daca nu gasesc un cod de acces, ma holbez in toate hartiile pana il gasesc.

Mai uita-te in tot ce ai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×