Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
cristi24576

Configurare internet banking

Rate this topic

Recommended Posts

Salut, intampin o problema...zic eu...banala, in accesarea contului de internet banking de la carpatica.Nu stiu ce anume trebuie sa introduc la "cod client".Nume utilizator si parola o gasesc in ghidul utilizatorului dar cod client nu vad nicaieri...

Sper sa ma puteti ajuta.....o zi buna.

nu au serviciu telefonic de asistenta? Ai un dispozitiv de acces, pentru parola? cand ai facut contractul pt IB, nu ti-au dat niste coduri, ceva?

nu au serviciu telefonic de asistenta? Ai un dispozitiv de acces, pentru parola? cand ai facut contractul pt IB, nu ti-au dat niste coduri, ceva?

Cand am facut contractul pt IB am primit un dosar numit ghidul utilizatorului care ar trebui sa contina toate informatiile necesare pt a-mi activa acest serviciu, dar eu chiar nu gasesc acel "cod client".Am si un nr. de tel. dar de o ora incerc sa sun si nu respunde nimeni....si eu cam aveam nevoie in seara asta de IB.

practic, cate coduri trebuie sa introduci? nu-mi dau seama, nu stiu cum e la carpatica, interfata iti cere doua sau trei coduri? ti se cere si codul de client, si utilizatorul si parola?

practic, cate coduri trebuie sa introduci? nu-mi dau seama, nu stiu cum e la carpatica, interfata iti cere doua sau trei coduri? ti se cere si codul de client, si utilizatorul si parola?

exact.utilizatorul si parola le-am gasit; imi mai lipseste codul de client.

pai nu prea am ce sa zic, pentru ca trebuie vazut in dosarul ala... E tarziu acum, du-te la ei la sucursala maine .. Imi pare rau.

Eu stiu ca daca nu gasesc un cod de acces, ma holbez in toate hartiile pana il gasesc.

Mai uita-te in tot ce ai.