Sari la conținut
Forum Roportal
IOANA STEFANESCU

Singurul targ care te promoveaza

Postări Recomandate

Trebuie sa fi auzit ca in perioada 5-10 octombrie are loc Targul Tinerilor Intreprinzatori in acelasi timp cu Romexpo, unde sunt invitati tineri pentru a-si impartasi experienta, pentru a cunoaste viitori parteneri, clienti, finantatori. Am inteles ca vor beneficia de traininguri, seminarii, mese rotunde, vor intalni oameni de faceri de succes si cred ca ar fi o oprtunitate pentru cei dornici de afirmare. Una din conditiile de participare este ca firma sa fie infiintata dupa ianuarie 1999. Targul Tinerilor Intreprinzatori este sub patronajul Premierului Adrian Nastase si in parteneriat cu Camera de Comert si Industrie a Romaniei. Nu ezita sa ma contactezi la ioana.stefanescu@fine-consulting.com pentru a intra in posesia tuturor detaliilor referitoare la aceasta manifestatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit la noi pe forum, IOANA STEFANESCU! :dee

 

Interesant, ioana! Ai cumva si o adresa de web, ca eu nu am vazut si mi se pare interesant :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

damn it ! :pee

eu vreau sa imi infiintez o firma...dar nu prea am cu cine...nimeni nu vrea sa munceasca...numai zic ca in echipa sunt niste reguli care niciodata nu sunt respectate...eu am 18 ani...si nu vreau sa astept in nici un fel sa am 20 si sa imi infiintez o firma...vreau acum...chiar daca e bacu...fac in paralel... sper sa imi gasesc pe cineva cu care sa fac...pe cineva serios... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×