Sari la conținut
Forum Roportal
emma104

Dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna.am si eu nevoie de mici sfaturi....am o relatie de 1 an,totul a mers perfect,cel putin din punctul meu de vedere,locuiam impreuna de 8 luni,acum m-am mutat,s-a produs ruptura,el mi-a spus ca-l sufocam cu atata dragoste,si apoi el m-a vrut inapoi,a zis ca-i pare foarte rau ca a treb sa sufar eu ca el sa se trezeasca la realitate,ca vrea sa fie cu mine,dar cu o conditie,si anume ca eu sa iau o "pauza" si sa-l mai las si pe el sa-mi arate ca ma iubeste,sa fiu mai "bandita,mai fitzoasa",ca asta l-ar atrage foarte mult...problema ca nu stiu cum sa fiu asa si cand ...eu nu sunt genul acela de pers,eu daruiesc tot cand iubesc,il iubesc foarte mult si as vrea sa fim din nou impreuna,as vrea sa ma schimb,dar nu stiu cum...cum sa ma comport de acum inainte ...mi-a zis ca ma vrea ,dar e rece si distant,cum sa-l fac sa se reintoarca....ma poate ajuta cineva cu cateva ideei,cum sa procedez?...va rog.multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am ras copios dar fitzroy are dreptate :kiss:

 

sa-l freci putin cand nu merita e numai bine ... sa faci putin scandal c-a primit un telefon tarziu e chiar excitant :blink:

 

sa nu-i raspunzi la tel si a doua oara cand suna sa-i spui ca nu aveai chef e de-a dreptul orgasm

 

eu am avut aceeasi problema si-l iubeam si tratam bine indiferent ca merita sau nu...acum am inceput sa-i spun ca nu-mi place in pat ca e prea brutal ...sa vezi ce frumos stie sa faca dragosteeeeeeeeeeeeeeee acu :roll:

 

ptiu, cine sa ma iintelega barbatii

 

fitzroy, alte idei marunte de a fi bandita ne mai impartasesti? sa invatam si noi :doh:

 

ps. mi-a zis ca ma iubesta si nu i-am raspuns cu "si eu" ci doar un "aham"

 

ps1. sa se mai planga barbatii ca femeile-s rele :lol: ca ce tigaie le ard la urecheeeeeeeeeeeeeeeeee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fitzroy, alte idei marunte de a fi bandita ne mai impartasesti? sa invatam si noi :P

 

Nah, tigaia rulz. Alternativ, in timp ce face dragastos dragoste cu baiatu' poate scoate tigaia de sub pat si sa-l plezneasca in scafarlie pana se excita

eh eh eh ashe' banditooo prrrrrrrrrrr yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhaaaa!! : :lol: :kiss: :doh: :roll: :blink:

 

Basic Instinct III: The Frying Pan Brief

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:nea:

 

in genere oamenii simt nevoia sa lupte mereu , nu sa aiba pe tava

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

punel sa te invete cum sa te porti e f usor sa spui te vreau altfel si sa astepti schimbarea intreabal clar ce vrea de la tine fitoasa e na si daca fitele tale nu vor fi pe placul lui ce te faci?

bandita scoatel la o pita spui ca faci tu cinste sa nusi ia bani si dupa ce ceri nota o tai sa vezi daca asta vrea?

poi tu nu sti ce vrea el de la tine nai cum sa te schimbi daca nu sti in ce lamurestete si apoi incearca daca merita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am ras copios dar fitzroy are dreptate (w00t)

.........

eu am avut aceeasi problema si-l iubeam si tratam bine indiferent ca merita sau nu...acum am inceput sa-i spun ca nu-mi place in pat ca e prea brutal ...sa vezi ce frumos stie sa faca dragosteeeeeeeeeeeeeeee acu :o:

Sa te vad ce faci, daca citeste ce ai scris pe aici :crazy: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna.am si eu nevoie de mici sfaturi....am o relatie de 1 an,totul a mers perfect,cel putin din punctul meu de vedere,locuiam impreuna de 8 luni,acum m-am mutat,s-a produs ruptura,el mi-a spus ca-l sufocam cu atata dragoste,si apoi el m-a vrut inapoi,a zis ca-i pare foarte rau ca a treb sa sufar eu ca el sa se trezeasca la realitate,ca vrea sa fie cu mine,dar cu o conditie,si anume ca eu sa iau o "pauza" si sa-l mai las si pe el sa-mi arate ca ma iubeste,sa fiu mai "bandita,mai fitzoasa",ca asta l-ar atrage foarte mult...problema ca nu stiu cum sa fiu asa si cand ...eu nu sunt genul acela de pers,eu daruiesc tot cand iubesc,il iubesc foarte mult si as vrea sa fim din nou impreuna,as vrea sa ma schimb,dar nu stiu cum...cum sa ma comport de acum inainte ...mi-a zis ca ma vrea ,dar e rece si distant,cum sa-l fac sa se reintoarca....ma poate ajuta cineva cu cateva ideei,cum sa procedez?...va rog.multumesc anticipat.

 

Buna precizarea ta, din punctul tau de vedere a mers totul perfect. Sa fi fost si punctul lui de vedere acelasi?

E o vorba , cea care spune ca nimic oferit prea usor nu are valoare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna.am si eu nevoie de mici sfaturi....am o relatie de 1 an,totul a mers perfect,cel putin din punctul meu de vedere,locuiam impreuna de 8 luni,acum m-am mutat,s-a produs ruptura,el mi-a spus ca-l sufocam cu atata dragoste,si apoi el m-a vrut inapoi,a zis ca-i pare foarte rau ca a treb sa sufar eu ca el sa se trezeasca la realitate,ca vrea sa fie cu mine,dar cu o conditie,si anume ca eu sa iau o "pauza" si sa-l mai las si pe el sa-mi arate ca ma iubeste,sa fiu mai "bandita,mai fitzoasa",ca asta l-ar atrage foarte mult...problema ca nu stiu cum sa fiu asa si cand ...eu nu sunt genul acela de pers,eu daruiesc tot cand iubesc,il iubesc foarte mult si as vrea sa fim din nou impreuna,as vrea sa ma schimb,dar nu stiu cum...cum sa ma comport de acum inainte ...mi-a zis ca ma vrea ,dar e rece si distant,cum sa-l fac sa se reintoarca....ma poate ajuta cineva cu cateva ideei,cum sa procedez?...va rog.multumesc anticipat.

Ignora-l o perioada. O sa fiarba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×