Sari la conținut
Forum Roportal
crista_c

Cum este barbatul Capricorn intr-o relatie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, sunt lasi. Desi...cred ca lasitatea pana la urma nu tine de zodie. La tot pasul intalnim oameni lasi si cu siguranta nu sunt toti capricorni...ar fi si culmea! :spiteful:

 

Nu dar aici vorbim despre trasaturile comune ale capricornilor si cum sunt ei intr-o relatie, ca ca stiu ca sunt atatia care nu isi recunosc greselile si din alte zodii :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu dar aici vorbim despre trasaturile comune ale capricornilor si cum sunt ei intr-o relatie, ca ca stiu ca sunt atatia care nu isi recunosc greselile si din alte zodii :spiteful:

 

Stiu. Vroiam doar sa evit sa-i facem troaca de porci pe capricorni. :focus: Au si ei calitatile lor, cu toate astea se pare ca eu nu-s prea compatibil cu ei, indiferent despre ce relatiii e vorba. Sunt mult prea..hai sa zicem...seci, nu prea stiu de gluma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu. Vroiam doar sa evit sa-i facem troaca de porci pe capricorni. :o: Au si ei calitatile lor, cu toate astea se pare ca eu nu-s prea compatibil cu ei, indiferent despre ce relatiii e vorba. Sunt mult prea..hai sa zicem...seci, nu prea stiu de gluma.

 

Ei na! :focus:

Cum naiba sa fim seci? Eu sunt capricorn si sunt mai mereu cu zambetu' pe mecla! E o crima sa-i numesti "seci" pe capricorni! :spiteful:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei na! :o:

Cum naiba sa fim seci? Eu sunt capricorn si sunt mai mereu cu zambetu' pe mecla! E o crima sa-i numesti "seci" pe capricorni! :focus:

 

Ma bucur sa aud! :yahoo: :spiteful: Nici nu cred ca sunteti toti la fel dar eu nu am avut inca placerea sa intalnesc din astia veseli, toti capricornii pe care ii stiu eu sunt asa mai morocanosi si mai emotivi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

xylia femeile sunt vesele din capricorn . barbatii nu prea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
xylia femeile sunt vesele din capricorn . barbatii nu prea

 

Hmm...s-ar putea sa ai dreptate :spiteful: Tipe capricoarne n-am prea cunoscut, doar tipi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie capricornii mi-au demonstrat cat de diferiti pot fi nativii aceleiasi zodii, din unele puncte de vedere. Unul din cei pe care i-am cunoscut, era plictisitoooooorrrrr ...de MOARTE. Un altul, insa, avea un simt al umorului fantastic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm...s-ar putea sa ai dreptate :spiteful: Tipe capricoarne n-am prea cunoscut, doar tipi.

 

tipele sunt altfel decat barbatii capricorn . am avut o prietena capricorn radeam zilnic cu fatuca aia :focus: dar capricornii ii ia veselia mai greu :o: si intr o relatie sunt prea orgoliosi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tipele sunt altfel decat barbatii capricorn . am avut o prietena capricorn radeam zilnic cu fatuca aia :spiteful: dar capricornii ii ia veselia mai greu :o: si intr o relatie sunt prea orgoliosi

 

Singura tipa capricorn pe care o stiu eu e matusa-mea si e vesela intr-adevar, dar eu puneam asta pe seama ascendentului in berbec. :focus:

Barbatii? Da, foarte orgoliosi, is durere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascendentul meu este in scorpion, care nu stiu cat de funny e. :spiteful: Iar orgolioasa sunt...chiar mai mult decat permite cota.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×