Sari la conținut
Forum Roportal
crista_c

Cum este barbatul Capricorn intr-o relatie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...genul de barbat...barbat: mult sex, multa mancare,multa munca.

 

lipicios, haios, dulce, incapatanat.

 

fa-i un masaj la picioare si va fi el la picioarele tale :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

teoretic, nu prea, dar compatibilitatea se calculeaza in functie de data si ora nasterii.

Tu esti zodie de aer, Capricornul e de pamant, nu prea ar merge, in teorie.

Insa mie, ca zodie de foc, mi-a iesit, surprinzator, o compatibilitate foarte buna cu un capricorn. Nu e o regula generala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt leu si sotul caproicorn si facand astrogramele la amndoi rezulta o foarte buna compatibilitate, dar ... in timp vazui ca suntem intr-adevar ca focul :yahoo: si .. pamantul, opusi. Ne completam ce-i drept dar prea opusi in multe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
depinde de harta natala a fiecaruia..in general, barbatii din capricorn sunt prieteni buni, dar cam plictisitori intr-o relatie... :spiteful:

 

Am o prietena care a avut de-a face cu un capricorn. S-a exprimat identic. :yahoo:

 

Eu cred ca depinde foarte mult de ascendent si mai putin de zodie. Sigur, toti capricornii au anumite trasaturi generale specifice zodiei, dar ascendentul ii deosebeste unul de celalalt.

Asa, la modul general, din cati capricorni cunosc eu, pot spune ca sunt statornici si fixisti.

Editat de Deceneus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai au un mic defect... daca au o pasiune (nu ma refer la o alta persoana) incep sa ignore partenerul pentru ca devin siguri ca va fi acolo si peste o luna, un an sau in oricare alta zi in care se trezesc ei si-si amintesc ca nu sunt singuri. :cry: si nu as vrea sa-i mai vad cum reactioneaza daca celalalt indrazneste intr-o zi sa nu mai fie acolo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si nu prea recunosc cand gresesc

 

Da, sunt lasi. Desi...cred ca lasitatea pana la urma nu tine de zodie. La tot pasul intalnim oameni lasi si cu siguranta nu sunt toti capricorni...ar fi si culmea! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×