Sari la conținut
Forum Roportal
crista_c

Cum este barbatul Capricorn intr-o relatie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am avut si eu o relatie cu un capricorn si din fericire s-a sfarsit, ca altfel nu stiu unde ar fi ajuns... Acum sunt mult mai fericita.

Eu am auzit ca persoanele de sub zodia capricorn sunt în mare parte solitari, perspectiva lor este una realistă și materialistă și încearcă să întoarcă totul în avantajul lor. Daca vrei sa citesti mai multe despre aceasta zodie, poti intra aici > https://www.steahoroscop.ro Mai mult, unul din viciile lor este răutatea care poate deveni o obsesie. Încearcă să facă lucrurile sigur, lucru care duce la un alt viciu - lipsa de scrupule. Nu cunosc generozitatea fiindcă judecă tot din punctul lor de vedere. Sunt predispuși la multe maladii, de aceea sunt bolnavi deseori. 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:haha:  Deci ca sfat primim deja de la 2 persoane sa nu ne complicam cu barbati din aceasta zodie!!!   

Ma intreb totusi cum se ajunge pan-acolo sa se constate aceste defecte???   

Nu se legitimeaza din primul moment individul cunoscut cu care s-a tinut o relatie deja???  ca din prima intalnire nu se ajunge asa departe.

Ma amuza fraza asta: "Sunt predispuși la multe maladii, de aceea sunt bolnavi deseori"  :rot:compus dupa multa judecata.  

Partajează acest post

Link spre post

Horoscop 10 august 2018: Capricornii risca sa aiba probleme de sanatate!

Asta ne mai lipsea ... boli, parca nu-i deajuns caldura de suportat, urmat de praf si mirosuri curioase ca din mormant, poate de aici ni se trage boala!!! :dry:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum