Sari la conținut
Forum Roportal
crista_c

Cum este barbatul Capricorn intr-o relatie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:) nu merge cu nimic ... chiar nu-l inteleg :lol:

 

Pai din cate stiam, capricornii sunt foarte muncitori... dar nu la ei acasa...poate la serviciu. :)

Orice fac ei fac cu foarte multa munca, inclusiv sa se dea jos din pat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai din cate stiam, capricornii sunt foarte muncitori... dar nu la ei acasa...poate la serviciu. :)

Orice fac ei fac cu foarte multa munca, inclusiv sa se dea jos din pat :)

:lol: m-ai facut sa rad, asa este ... cel putin exemplarul pe care il am eu acasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-i lasam ca suntem pe topicul dedicat lor :)

 

Dedicat lor. Da, imi place cum suna.

 

In dragoste Capricornul este sensibil si bland, iar atunci cand face un pas gresit in relatie, vrea sa fie iertat de persoana iubita chiar daca orgoliul este mare si nu-si recunoaste greseala. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dedicat si cu bune si cu rele :lol:

 

Ori fi mai sensibili, dar sa o arate atunci cand trebuie nu sa intre in sertarul in care nu au nimic si sa taca ca mutii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ori fi mai sensibili, dar sa o arate atunci cand trebuie nu sa intre in sertarul in care nu au nimic si sa taca ca mutii

 

Trebuie sa nu-l lasi tu sa intre in dulap si sa taca ca mutu', caci atunci are cel mai mult nevoie de tine, chiar daca nu o arata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa nu-l lasi tu sa intre in dulap si sa taca ca mutu', caci atunci are cel mai mult nevoie de tine, chiar daca nu o arata.

Iti dai seama ca in acest caz si eu am cel mai mare nevoie de el si ce facem atunci? Is complicate relatiile astea :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti dai seama ca in acest caz si eu am cel mai mare nevoie de el si ce facem atunci? Is complicate relatiile astea :)

 

 

Lucrurile sunt extrem de simple. Daca el nu este in stare, atunci tu trebuie sa preiei initiativa, sperand ca astfel se va deschide si el. Capricornul si atunci cand flirteaza este mai timid, mai retras, comunicand mai mult prin semne.

 

Comunicarea nonverbala este punctul lui forte, na. :lol: E greu cu un Capricorn, stiu.

 

 

Tu ce zodie esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai doar eu sa fac efort sa-l deschid ce treaba mai e si asta? Pe mine cine ma intelege? Tot eu sa trag de el ... stii asta a un punct ti se acreste.

Al meu nu o fost deloc timid la agatat :lol:

 

Eu sunt leu si cu un ascendent in pesti care ma face destul de sensibila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al meu capricorn nu seamana cu nimic din ce ati spus voi. Este intr-adevar foarte preocupat de cum sa aduca bani cat mai multi, insa este extraordinar de lipicios, afectuos. Nu m-a mai rasfatat nimeni atat de tare. De cele mai multe ori e in incurcatura la ziua mea sau alte zile aniversare cand ar trebui sa imi ceva, in schimb vine cu o floare din cand in cand, asa..... pur si simplu. N-as putea sa ma plictisesc niciodata in preajma lui, uneori efectiv ne jucam ca doi copii. Dupa niste ani de relatie.

 

 

Daca vrei sa stii mai multe despre o persoana, dpdv astrologic, macar afla-i ascendentul ... este crucial. Cineva spunea ca un capricorn nu ar suporta o persoana care are nevoie de libertate.... al meu nu numai ca o suporta insa chiar incurajeaza chestia asta, insa ascedentul lui este in sagetator, zodie cu o mare nevoie de libertate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io-capra.

El-tzap.

 

E aproape la fel de destrabalat ca mine. Doar ca e deschis si comunicativ, manierat. Eu sunt tacuta, introvertita si bocanc new rock la capitolul maniere. Mai pe scurt, el e high class iar eu sunt o ciobanitza. Dar asta nu il face pe el mai putin alcoolic.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×