Sari la conținut
Forum Roportal
red2shoes

Barbatii sunt fideli?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si nu v-ati plictisit unul de altul pana acuma?(acuma poti spune ca sunt cinica)

 

Deloc. Daca ne-am plictisi unul de altul inseamna ca ne-am plictisi de noi insine in primul rand pentru ca dupa cum am spus suntem ca doua picaturi de apa la personalitate. :P Suntem prea narcisisti sa ne plictisim de noi insine si prin urmare unul de altul. :D

 

I love myself si ma vad in el....iar el loves himself si se recunoaste in mine....so we love each other.:P

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce s-ar plictisi? daca nu exista monotonie si se inteleg perfect , nu exista motive care sa duca la plictiseala....plictiseala intervine doar la oamenii care sunt plictisiti si care sunt mai "copii", nu stiu cum sa intretina o relatie si nu aduc sarea si piperul necesare intr-un cuplu. Si atunci cum sa reziste??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, eu cred ca barbatii sunt fideli. Femeile ii fac sa nu mai fie.

 

Fa-ma sa te inteleg....inseamna ca si femeile va inseala tot din cauza voastra, nu? dar de ce s-o inseli? nu poti pune punct relatiei cu ea si sa iti cauti ceea ce iti doresti ca sa nu mai fii nevoit sa inseli?

Editat de crista_c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pt ca nik`ul meu te-a indus in eroare , tre sa clarificam ceva ; sunt femeie .[ ma rog.. la ultimul control, asa eram :P ]

 

Acum... daca tot o poti insela, de ce sa nu o faci ? :P

 

Da, si femeile inseala din cauza barbatilor - fie ca au un mitocan , fie ca au un prost .

 

 

Aici ai dreptate, dar unii oameni inseala si fara motiv, pur si simplu mai vor si altceva ...si nu inteleg, de ce incep relatii daca nu sunt destul de maturi pt asa ceva? se pot distra si atat , nu trebuie sa se lege la cap cu nimeni daca nu sunt capabili

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce va incapatinati sa puneti semnul egal intre dragoste si sex? Sunt doua lucruri distincte.

Poate pentru ca intr-o relatie daca un partener inseala dpdv fizic sau sentimental tot inselat se cheama.Iar intr-o relatie de dragoste (reala nu din lucrarile lui Shakespeare) trebuie sa fie si sex...si bun...ca altfel se duce pe garla toata bashcalia.Daca relatia e bazata insa doar pe sex atunci ce conteaza cine si daca inseala....nici nu se poate numi inselat macar...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca "mai vor si altceva" este un motiv. Nu cred ca exista vreo legatura intre infidelitate si imaturitate...

Si daca stai sa te gandesti bine, poate ca ei nici nu "se leaga la cap" asa des pe cat ne imaginam noi femeile.

 

Poate pentru ca intr-o relatie daca un partener inseala dpdv fizic sau sentimental tot inselat se cheama.

Inselat din punct de vedere fizic, neinselat...acelasi lucru.

Chiar trebuie sa dam atata importanta daca un barbat si-a spalat-o o data in alta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar trebuie sa dam atata importanta daca un barbat si-a spalat-o o data in alta?

Dimpotriva,nu cred ca exista un sablon de gandire sau sentimente la care cineva trebuie sa adere cu privire la fidelitate.Unii dau importanta altii nu.Depinde de om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el fidel, ea fidea ...

 

ce mai supa :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×