Sari la conținut
Forum Roportal
red2shoes

Barbatii sunt fideli?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da sunt...in special baietii ..mamei lor :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt barbatii fideli? as vrea sa-mi raspunda in special, baietii. Sunt tare curioasa.

Editat de bridget jones
pct.6 din Regulament

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt barbatii fiedeli? as vrea sa-mi raspunda in special, baietii. Sunt tare curioasa.

 

 

unii da, alţii nu. ai aflat răspunsul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Precum zicea marele poet Juventus Torino:

 

"Da, este barbati fideli!"

 

in ciuda opiniei publice....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt barbatii fideli? as vrea sa-mi raspunda in special, baietii. Sunt tare curioasa.

statistic vorbind sunt fideli... asta pentru ca multi nu pot sa fie infideli (nu-i duce vrajeala, n-au curaj sau pur si simplu au un sistem moral pe care nu sunt dispusi sa-l calce in picioare).

Unii sunt fideli pentru ca e o tampenie sa inseli o persoana cu care te intelegi perfect.

Per ansamblu eu zic ca-s fideli... dar sunt si foarte multi infideli... multi multi... si astia, pe langa faptul ca strica statistica... is mai usor de remarcat.

 

Evenimentele negative sunt mai relevante decat cele pozitive pentru creierul uman. Deci e mult mai relevant ca o prietena a fost inselata de prietenul ei decat faptul ca celelalte 10 nu au avut parte de astfel de experiente. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
statistic vorbind sunt fideli... asta pentru ca multi nu pot sa fie infideli (nu-i duce vrajeala, n-au curaj sau pur si simplu au un sistem moral pe care nu sunt dispusi sa-l calce in picioare).

Unii sunt fideli pentru ca e o tampenie sa inseli o persoana cu care te intelegi perfect.

Per ansamblu eu zic ca-s fideli... dar sunt si foarte multi infideli... multi multi... si astia, pe langa faptul ca strica statistica... is mai usor de remarcat.

 

Evenimentele negative sunt mai relevante decat cele pozitive pentru creierul uman. Deci e mult mai relevant ca o prietena a fost inselata de prietenul ei decat faptul ca celelalte 10 nu au avut parte de astfel de experiente. :P

Astea nu sunt barbati,sunt papa-lapte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×