Sari la conținut
Forum Roportal
StiintificuL

Sandu Lungu vs Bob Sapp (Bestia)

Evaluează acest topic

Care ar invinge??  

4 membri au votat

  1. 1. Care ar castiga dintre Bob sapp si sandu lungu??

    • Bob sapp
      2
    • Sandu lungu
      2


Postări Recomandate

Promotorul galei eduard inrmia a declarat acum cateva zile ca incearca sa il aduca pe uriasul bob sapp in gala local kombat de la oradea penru un meci sandu lungu vs bob sapp!!!ce parere aveti de acest meci??ce sansa are sandu lungu in fata uriasului de 2 metri si un centimetru pe reguli de mma???nici sandu lungu nu este un micut dar in comparatie cu bob sapp pare un copil de clasa a-4-a :friends:

 

Sandu lungu profil-183 cm si 165 kg,campion la judo.

Bob sapp profil 201 cm-160 kg,campion k-1 japonia,forta pumnului 300 kg

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Promotorul galei eduard inrmia a declarat acum cateva zile ca incearca sa il aduca pe uriasul bob sapp in gala local kombat de la oradea penru un meci sandu lungu vs bob sapp!!!ce parere aveti de acest meci??ce sansa are sandu lungu in fata uriasului de 2 metri si un centimetru pe reguli de mma???nici sandu lungu nu este un micut dar in comparatie cu bob sapp pare un copil de clasa a-4-a :P

 

Sandu lungu profil-183 cm si 165 kg,campion la judo.

Bob sapp profil 201 cm-160 kg,campion k-1 japonia,forta pumnului 300 kg

 

 

Nu ştiu cum e Bob Sapp ăsta, dar, şi Sandu Lungu e o matahală.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ştiu cum e Bob Sapp ăsta, dar, şi Sandu Lungu e o matahală.

cred ca o sa castige Sapp,nu ca e mare sportiv,da din contra nu prea are tangente cu kick-boxingul,e in K1 doar pentru show,insa are mai multa experienta si un fizik mai sportiv decat al lui Sandu Lungu,dar,succes romanului :) :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca o sa castige Sapp,nu ca e mare sportiv,da din contra nu prea are tangente cu kick-boxingul,e in K1 doar pentru show,insa are mai multa experienta si un fizik mai sportiv decat al lui Sandu Lungu,dar,succes romanului :blink: :lol2:

 

In mma bob sapp are 11 victori si doar 3 infarangeri pe cand lungu nu prea a luptat decat in 2-3 meciuri,bob sapp in primul rand este impresionant prin masa musculara,cred ca este cel mai masiv luptator din puct de vedere a masei musculare din toate timpurile imi dati dreptate???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe bob sapp l-am vazut extenuat ca a facut trei pasi succesiv in ring

la sandu lungu ii curg carnariile pe el de zici ca are 60 de ani nu 40

cred ca astia doi is intr-o forma de zile mari

adica daca ii pui sa urce trei etaje cred ca-i poti culca c-o palma-bine daca le fai for si-i lovesti cu stanga doar

da` ma rog, gusturile in materie de sport nu se discuteaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×