Sari la conținut
Forum Roportal
fl0ryn

Nod 32

Postări Recomandate

Vreau o licenta de Nod 32 , pentru ca mi se pare un antivirus destul de bun. Eu folosesc versiuni trial version (valabile 30 de zile ) dupa care schimb antivirusul ...(de exemplu am avut 30 de zile nod 32 3.5 acum am nod 32 4.00 ) dar mar interesa o licenta pentru acesta ...evident am gasit pe situl ofical ( http://www.esset.com) dar contracost ...

Vreau sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu vreo idee la ce as putea face :flowers:

Va multumesc , :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau o licenta de Nod 32 , pentru ca mi se pare un antivirus destul de bun. Eu folosesc versiuni trial version (valabile 30 de zile ) dupa care schimb antivirusul ...(de exemplu am avut 30 de zile nod 32 3.5 acum am nod 32 4.00 ) dar mar interesa o licenta pentru acesta ...evident am gasit pe situl ofical ( http://www.esset.com) dar contracost ...

Vreau sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu vreo idee la ce as putea face :flowers:

Va multumesc , :jester:

sa cumperi licenta logic

 

versiunile crackuite de pe trackere odc si alte chestii de genu asta,poti doar sa le instalezi ca sa zici ca ai antivirus,insa nu-s eficiente,plus la asta nu cred ca ESET NOD32 este cea mai buna varianta,dar este parerea mea,pe care mi-am format-o pe baza propriilor experimentee,insa s-ar putea sa gresesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta scrie in regulament:

 

Nu faceti cereri de HACK, CRACK, WAREZ etc. Nu promovati pirateria software si nu scrieti mesaje care contravin legilor in vigoare

 

Din partea mea iti doresc sa te umplii de troieni si virusi pana iti ies peri albi si inveti sa cumperi o licenta de antivirus sau esti atat de sarac ca nu ai cateva sute de mii pe an sa dai pe licenta....spune ca facem cheta si iti dam si un blid de mancare ca deh mi-e mila de saraci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A trecut foarte mult timp de atunci, dar, csifer, daca te mai prind cu replici de genul, ne suparam. Ce zici ? Sa facem cheta sa-ti cumparam o licenta de soft de backup & restore ca sa nu mai formatezi si reinstalezi atata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa facem cheta sa-ti cumparam o licenta de soft de backup & restore ca sa nu mai formatezi si reinstalezi atata ?

 

stai linistit am mai multi bani pe luna cat castigi tu pe an si am toate windows-urile cu licenta de xp incoace plus 3 antivirusi cu licenta(kaspersky, avast si avira) asa ca nu te mai da zmeu ca te zboara vantul....si lasa amenintarile ca nu rezolvi nimic....ce o sa faci o sa imi dai warn sau ban...pfff hai sa plangem.....sai linistit nu mor eu de asta :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte linistit de felul meu. Nu ma intereseaza si cred ca pe nimeni de aici nu intereseaza cati bani ai.

 

Te supara ca iti spun ca windowsurile tale merg la fel de prost ca oricare altul cu serial number luat de pe vreun site ?

 

Nu era o amenintare, era o informare si de obicei ma tin de cuvant. Daca tot vorbim despre mine, eu nu ma plang, pentru ca a te plange de(spre) ceva / cineva inseamna sa ai niste asteptari care nu s-au indeplinit. Personal n-am nici un fel de asteptari de la nimeni, ergo nici nu ma poti dezamagi, ergo nu am de ce sa ma plang. Exista o singura exceptie : respectul. Pentru aia tai in carne vie.

 

Stiu ca nu ai sa mori din asta. Daca mureai poate nu iti dadeam, ar fi fost crima cu premeditare. Asa insa ti-am dat. Si preview 24 de ore.

 

 

Am off-topicuit destul... topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×