Sari la conținut
Forum Roportal
me just me sweet girl

Ma iubeste sau rade de mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hai Laur ca Anna Karenina e cea mai buna, trenu' tzac pac si gata... daca din Kama Sutra nu retii nimic...

 

Auch, dar fata are 13 ani, n-are nici copil si nici barbat... Fast Motion, ma induci in eroare si ma fac de ras pe forum...

Mai stai putin prin zona, ca se gaseste unul sa il recomande pe ...Cioran ! :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai stai putin prin zona, ca se gaseste unul sa il recomande pe ...Cioran ! :bataita:

..oricum Fast i-a recomandat toate "tratamentele"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offf... deja faceti si voi mijto :bataita: ... shi nu sunt doar o fetita mica de 13 anisori care viseaza si isi imagineaza totul diferit ... sa stiti ca sunt foarte realista ... dak ashi sari in brate la orice tantalau care zice un lucru dragutz ... wai numa dak ma gandesc :haha:) (eu am parte de dinastia vreo 15 pe zii:))) in fine

 

si apropo pentru toti care zic ca in spatele monitorului spun toti minciuni si rad de altii.... shi in realitate e la fel

 

 

intre mess shi realitate nu e mare diferenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai stai putin prin zona, ca se gaseste unul sa il recomande pe ...Cioran ! :haha:

 

Eu ii recomand Kent. Aaaa, Kant. :bataita:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai nene, daca voua nu va place sa cititi si considerati ca la 13 ani e mai bine sa rasfoiasca kamasutra si sa stea pe vrajeala cu ala ca sa invete din esecuri atunci eu cred ca mai bine tineti pentru voi. de esecuri are timp toata viata, dar o carte citita la timp o poate ajuta in bine in mai multe imprejurari.

 

si tu balaure care mai ragai din cand in cand o vorba buna ma asteptam sa fii de partea mea... ganditi-va la ce ati fi facut voi daca era copilul vostru...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×