Sari la conținut
Forum Roportal
me just me sweet girl

Ma iubeste sau rade de mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! am 13 si sunt cu un baiat cu 4 ani mai mare:biggrin: ....deci "ne-am intalnit" pe un site si am facut schimb de ID ... am vorbit pe mess cateva zile si dupaia el imi tot zicea ca ma place foarte mult , faceam glume si ne intelegeam ff bine si a inceput sa imi placa si mie de el (probabil ca unii cred ca e stupid deoarece eram pe messenger). El vorbea ff frumos cu mine imi dedica melodii ma alinta etc. Intr-o zi mi-a zis " stiu ca poate ti se pare mare o prostie .. dar nu vrei sa fim impreuna ?" Iar eu am zis da, mai ales ca ne cunosteam de o luna si ceva( nu cum fac altii "cati ani ai? de und esti? dupaia iti cere o poza si deja te-o intrebat daca vrei sa fii cu el cea ce mie mi se pare stupid ...in fine) si ne-am inteles foarte bine tot timpul imi zicea ca ma iubeste se lauda pe site-uri la prieteni etc. :tease: dar de o saptamana incoace se poarta mult mai rece si el imi zice ca io ma port rece. (e adevarat ca si ne-am certat umpic saptamana trecuta ) Din cand in cand se poarta ca in trecut dar cateodata e destul de rece :o: defapt imi spune inca destul de des ca ma iubeste si cateodata se poarta chiar mai dulce decat in trecut . dar totusi daca face misto de mine acum.... ;) dar ma gandeam poate ma ajutati mai ales ca mai mult vorbim pe mess decat pe telefon asa ca poate imi puteti spune shi mie cum sa il mai cuceresc putin :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

v-ati vazut vreodata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ma gandeam poate ma ajutati mai ales ca mai mult vorbim pe mass decat pe telefon asa ca poate imi puteti spune si mie cum sa il mai cuceresc putin :tease:

 

De ce vrei tu sa il mai cuceresti putin?

Dulceata, un barbat nu se mai cucereste putin. Acesta este primul pas spre un compromis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dragostea asta pe net e cu doua taisuri.

In locul tau , inainte de a ma lansa intr-o poveste de dragoste,cum vrei tu...as cere o fotografie

p poza poate spune multe si in privinta caracterului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In realitate nu ne-am vazut inca ... :tease:

mi-a dat niste poze cu el ... shi pare de treaba :o:

 

El trebuie sa cucereasca, ea trebuie sa tina gardul, macar la inceput. Lasa-l pe el sa vezi ce poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca a inceput sa i se taie daca tu tot amani o intalnire. intalniti-va, faceti sex si vezi unde merge de acolo :tease:

Editat de fast_motion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ms mult :tease:

dar pana la urma credeti ca ar putea doar sa rada de mine?

 

nu cred ca "rade" de tine, poate doar s-a plictisit sa vorbiti;)

incearca o intalnire live..chestiile astea virtuale nu merg la infinit :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
defapt imi spune inca destul de des ca ma iubeste si cateodata se poarta chiar mai dulce decat in trecut . dar totusi daca face misto de mine acum.... :tease: dar ma gandeam poate ma ajutati mai ales ca mai mult vorbim pe mess decat pe telefon asa ca poate imi puteti spune shi mie cum sa il mai cuceresc putin :o:

Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar nu ti se pare putin cam mult sa-ti spuna ca te iubeste atata timp cat voi nu v-ati vazut fata in fata? Iesiti la o intalnire...si abia apoi incearca sa-l "mai cuceresti putin", orice o fi insemnand asta...

 

intalniti-va, faceti sex si vezi unde merge de acolo ;)

Dumnezeule, Fast! Fata are 13 anisori...

Editat de Cristinick

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×