Sari la conținut
Forum Roportal
VreauBIO

magazin de produse BIO - www.vreaubio.ro

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hello,

Cu deosebita mandrie si entuziasm va anuntam ca am deschis!! Asa ar fi sunat in viziunea echipei noastre acest post. Credeti-ne ca am muncit foarte mult la acest magazin si suntem foarte incantati de el. A fost o munca de echipa si recunosc cu mana pe inima ca acesti colegi ai mei au fost absolut grozavi.

 

Nu este usor sa pui pe picioare un magazin online. Inseamna munca, munca si iar munca. Da. Am anuntat in postul anterior informatii care mai de care mai importante. Si da.. este un stil oficial si serios. Incercam sa va aratam ca suntem oameni seriosi care nu se joaca. Nu cu banii vostri.

 

Dar seriozitatea nu exclude si un zambet si o gluma. Suntem foarte mandri de munca noastra si, de aceea, va rugam sa ne lasati sa va intrebam: Ce credeti? Am reusit sa facem un magazin online serios? Nu negam ca s-ar putea sa nu multumim pe toti, ca s-ar putea sa fi pierdut ceva din vedere. Va rugam sa ne spuneti. Ar fi minunat.

 

Gata. Ne ducem sa deschidem o sticla de sampanie. Va asteptam la noi pe site. Si nu uitati: Sanatatea incepe cu BIO!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×