Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

Are 'ceas rau' de multi ani. Nici la 40-50 de ani nu conducea decent. Acum e dezastru.

Trebuie sa-l scot din circulatie. 60 de zile l-a rezolvat politia.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 29 minute, Motorină a spus:

Are 'ceas rau' de multi ani. Nici la 40-50 de ani nu conducea decent. Acum e dezastru.   Trebuie sa-l scot din circulatie. 60 de zile l-a rezolvat politia.

Nu crezi ca celularul are de-a face in aceste cazuri extreme??? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, The Unknown a spus:

Nu crezi ca celularul are de-a face in aceste cazuri extreme??? 

El abia poate sa priveasca drumul si sa tina de volan. De fapt nici atat nu poate.

Mainile ii stau ambele pe volan, incordate. E din ala care ia in serios TOATA legislatia, pentru ca de fapt nu a inteles nimic.

Deci nici vorba de telefon sau alte activitati la volan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Motorină a spus:

El abia poate sa priveasca drumul si sa tina de volan. De fapt nici atat nu poate.

Mainile ii stau ambele pe volan, incordate. E din ala care ia in serios TOATA legislatia, pentru ca de fapt nu a inteles nimic.

Deci nici vorba de telefon sau alte activitati la volan.

Hai ca poate e stresat cu tine în dreapta. Asa pățesc și eu de multe ori când am super experți în ale condusului ca pasageri. Fac greșeli la volan din prea multa concentrare. Poate ii faci observații în timp ce conduce. Nu e ok. Lasă omul sa respire și sa fie relaxat la volan. 

Sper ca nu a pățit nimic, nu s-a lovit sau ceva. Permisul, asta e, va reveni, sper ca nu e mare pierderea temporara și nu depinde locul de munca de acest permis. 

Fii mai răbdător, mai ales cu ai tai. Ca exista probabilitate mare sa ajungi și tu la vârsta aia. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Motorină a spus:

El abia poate sa priveasca drumul si sa tina de volan. De fapt nici atat nu poate.

Mainile ii stau ambele pe volan, incordate. E din ala care ia in serios TOATA legislatia, pentru ca de fapt nu a inteles nimic.

Deci nici vorba de telefon sau alte activitati la volan.

Inseamna ca nepotul meu conduce mai bine deja masina ca a incercat pe o straduta unde nu circula si politia si pe o distanta scurta  :derisive: 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se vede dar poți sa ne arăți ce a postat pe tik tok familia cu ocazia acestui eveniment remarcabil. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Rodica` a spus:

Hai ca poate e stresat cu tine în dreapta.

Eu eram acasa. A trebuit sa merg dupa el, ma asteptau pagubitul si politia, sa le dau eu ok-ul pentru a folosi RCA-ul. Desi el e proprietarul. Atat de aerian e, ca nu s-a descurcat nici cu asta.

 

Acum 10 ore, Rodica` a spus:

Permisul, asta e, va reveni

Din pacate...

Nu a patit nimic, masina e remodelata cap-coada si se asteapta sa i-o refac, probabil gratis. E genul de lucrare cu care in mod obisnuit imi rezolv bugetul pe o luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In prima poza ala cu chelie care e cu spatele, in a doua poza ala care vorbește, obviously.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×