Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

fara nimeni sa blameze religia, fara nimeni sa te faca idiot pe teme de vaccin sau ucraina, nici tu* nu mai gasesti suficient de interesante discutiile de pe forum incat sa postezi pe la vreun topic mai serios. Cand se intamplau cele de mai sus, postai mai des.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil am ramas cu sechele si poate in inconstient mi-e teama sa postez, sa nu cumva sa "vie" cineva si sa ma faca idiot.

Deci cam asta ar fi cauza, nu ceea ce insinuezi tu acum, ca mi-ar fi dor sa ma faca oarecine idiot.:biggrin:

Observ oarece nostalgie in postul tau de mai sus. Recunoaste ca de fapt tie ti-e dor.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu sunt nostalgica, pentru ca desi am din plin pe cine sa fac idioti, dupa cum observi, nu o fac.

  • Like 2
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca de atunci, s-au rarit mult si posturile altor useri, care altfel sunt sigur ca ar mai fi postat, dar s-au retras dezgustati.

Eu le cer iertare ca am fost parte din acele discutii, tuturor celor care nu s-au simtit confortabil, citind acele topice.

Imi pare rau, va rog sa ma iertati!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur, s-au dezgustat pentru ca injuram eu, nu pentru ca postau toti deraiații toate bazaconiile care le treceau prin minte. Si acum, desi eu nu mai postez si nu mai injur pe nimeni iar deraiații posteaza liber, bineinteles ca tot din cauza mea nu mai posteaza "ceilalti useri".

Damned if you do and you're damned if you don't

image.png.757acbe6b2eb4188c37cab6dc4eea517.png

Ce bine ca ma doare fix la 3 metri in urma.

  • Like 3
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

6f9.gif

Ei si uite cum se mai coloreaza forumul, vine Lucica cu tolba de sageti rosii la postarile mele, atata mai poate si ea, saracuta.:lol2:

Editat de Enki
  • Like 2
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Enki said:

 

Ei si uite cum se mai coloreaza forumul, vine Lucica cu tolba de sageti rosii la postarile mele, atata mai poate si ea, saracuta.:lol2:

De unde știi că Lucia ți-a dat down-voturile? Ai antene sau cum? :smile: :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma conectez in astral, accesez dimensiuni angelice si energii universale, de aia stiu tot.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Enki said:

Ma conectez in astral, accesez dimensiuni angelice si energii universale, de aia stiu tot.

Hai că ne-ai depășit...și pe Luci și pe mine! Credeam că numa' noi știm chestii d'astea! :laugh:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În 3 săptămâni mă duc în Tel Aviv, iar voi vorbiți despre Eminescu.  M-am pierdut puțin cu firea, dar tot un jeg anti-semit a fost.

https://ro.m.wikisource.org/wiki/Din_periodice/Din_Curierul_de_Iași,_noiembrie-decembrie_1876

A se citi cu atenție, mai ales din data de 14 Noiembrie și 5 Decembrie. 

Editat de Ciocârlan
  • Like 2
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×