Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

crosetand tainic, la trambitata veste ca eul superior este regele acestei lumi, ma plimb agale pe caile necunoscute ale Domnului, relevandu mi se  ca totul nu  este decat o amageala fara echivoc...amin!

Editat de ironic
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crosetand tainic, la trambitatata veste ca eul superior este regele acestei lumi, ma plimb agale pe caile necunoscute ale Domnului, relevandu mi se  ca totul nu  este decat o amageala fara echivoc...amin!

am citit crosetand tantric

 

doamne fereste!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s-au cam înmulțit lingăii...ou sont les users d'antan? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ arana...les temps changent

nu mai e ca pe vremuri...bate vantul la jocuri...


crosetand tainic, la trambitata veste ca eul superior este regele acestei lumi, ma plimb agale pe caile necunoscute ale Domnului, relevandu mi se  ca totul nu  este decat o amageala fara echivoc...amin!

 

dust in the wind.....ironicule bine zici..doar cu o mica corectie :P ...eul ala de-i rege peste lume, cu siguranta este ala mic si inferior, infometat si calic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frica mea de accidente n-o sa se vindece niciodata, dimpotriva, vad ca odata cu trecerea timpului, mereu apare cate ceva care o amplifica.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu stiu cum sa zic mai bine, da' ma simt happy si totusi mi-e teama de ceva. Pe de-o parte ma simt foarte bine si multumita, pe de alta parca ceva scartaie. Vesnica mea teama de viitor. In freneziile de jen...imi vine sa ma arunc de la o inaltime mare. "Hai, si-asa esti vesela, te-ai refacut, acum e vremea sa tragem linie".

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare cat timp trebuie sa mai treaca pt. a-si da si romanii seama ca psihanaliza e o mare porcarie? Doua secole? Doua milenii?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×