Sari la conținut
Forum Roportal
Sorinake

M-am indragostit si vreau sa fim impreuna

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta e, mi s-a intamplat asa cum i se poate intampla oricui :evil: O cunoscusem anterior, mi-a placut de atuci, apoi ne-am revazut la un party si mi s-a pus pata. Nu i-am dat nimic de inteles pentru ca am un defec pe care stiu ca ei nu-i place: sunt mai grasut sau mai pufos ca sa nu sune urat :) . Chiar am facut gresala de a sta cu o alta fata in seara aceea, cu toate ca numai la ea ma gandeam. Am stat de vorba minute in sir si nu m-am plictisit deloc, avem o groaza de lucruri in comun..si imi place asa de mult ca atunci cand o privesc, chiar si in fotografii, inima imi bate tare, tare si ma trec fiorii. E..acum ce D-zeu fac? HELP!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e, mi s-a intamplat asa cum i se poate intampla oricui :evil: O cunoscusem anterior, mi-a placut de atuci, apoi ne-am revazut la un party si mi s-a pus pata. Nu i-am dat nimic de inteles pentru ca am un defec pe care stiu ca ei nu-i place: sunt mai grasut sau mai pufos ca sa nu sune urat :) . Chiar am facut gresala de a sta cu o alta fata in seara aceea, cu toate ca numai la ea ma gandeam. Am stat de vorba minute in sir si nu m-am plictisit deloc, avem o groaza de lucruri in comun..si imi place asa de mult ca atunci cand o privesc, chiar si in fotografii, inima imi bate tare, tare si ma trec fiorii. E..acum ce D-zeu fac? HELP!!
Ia`ti inima in dinti si du`te la ea....daca iti doresti asta cu adevarat,fa orice pt a`ti atinge telul!in dragoste si in razboi totul este permis!sa nu uiti asta!trebuie sa luptam intotdeauna pt lucrurile care ni se par cu adevarat importante!so,du`te la ea,nu astepta sa ti`o fure altul mai bun sau mai putin bun de sub nas!go for it si nu te lasa never ever!tu contezi....ea conteaza...contati aman2...da`i bataie!succes...sa ne tii la curent!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu i-am dat nimic de inteles pentru ca am un defec pe care stiu ca ei nu-i place: sunt mai grasut sau mai pufos ca sa nu sune urat :) .

 

a fi "pufos" nu este un defect, nu te lasa complexat de prejudecati :(......

 

Am stat de vorba minute in sir si nu m-am plictisit deloc, avem o groaza de lucruri in comun..si imi place asa de mult ca atunci cand o privesc, chiar si in fotografii, inima imi bate tare, tare si ma trec fiorii.

 

...daca aveti atat de multe lucruri in comun incearca sa treci peste obstacolul fizic. Iti doresc sa reusesti. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a fi "pufos" nu este un defect, nu te lasa complexat de prejudecati :evil:......
Ai dreptate!sunt intru totul de acord!conteaza ce ai in cap si ce simti,nu ce se vede....e superficial...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact! Si daca zici ca ati avut discutii interesante, posibil sa fie o tipa dezghetata la minte si cu atat mai putin ar interesa-o aspectul fizic.

 

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact! Si daca zici ca ati avut discutii interesante, posibil sa fie o tipa dezghetata la minte si cu atat mai putin ar interesa-o aspectul fizic.

 

Bafta!

 

Chiar este si sper sa aveti dreptate.

 

Ia`ti inima in dinti si du`te la ea....daca iti doresti asta cu adevarat,fa orice pt a`ti atinge telul!in dragoste si in razboi totul este permis!sa nu uiti asta!

 

 

You make it sound soooo easy...dar sa stii ca m-am ambitionat si am sa incerc :"> Keep you posted.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar este si sper sa aveti dreptate.

You make it sound soooo easy...dar sa stii ca m-am ambitionat si am sa incerc :"> Keep you posted.

Stiu k e usor sa vorbesti si mult mai dificil sa si faci,insa incearca totul,doar asa poti fi fericit!cauta fericirea in tine,si te asigur k vei vedea lucrurile intr`o alta lumina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toti avem cate un complex ,sau aproape toti :". dar nu trebuie sa te lasi invins de ele..asta sau chinui prietenii mei sa ma convinga si pe mine..bafta multa cu fata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dute vb cu ea... Vb mult cu ea.. Fii amicul ei "din umbra" !!!

Dupa ceva timp impreuna continua spre ceea ce`ti doresti...

Nu lasa timpul sa se scurga ... sa nu se obisnuiasca cu tine ca amic si sa`i fie dificil ca sa`i fii iubit...! :evil:

Stiam ca barbatii sunt curajosi.. NU ma dezamagi... !

Astept(am) raspunsul tau... Mult noroc...!

Incearca o floare, un ursuletz... o strangere de mana (delicata)... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×