Sari la conținut
Forum Roportal
virusik

este cu alta si totusi sustine k ma iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa va spun pe scurt situatia in care ma aflu ca sa puteti intelegi si sa-mi spuneti ce parere aveti!!! acum un an am cunoscut un tip. este din alta localitate si ne vedem foate rar.....spune k nu are timp sa vina in orasul meu...k munceste mult...etc! el are acolo o prietena stabile.............tin foarte mult la el....chiar pot sa spun k il iubesc...........si el imi spune k ma iubeste mult..k numai eu sunt in gandul lui,dar sta cu tipa respectiva din nu stiu ce motive....

de multe ori am avut intentia de a pune capat acestei "relatii", dar nu am putut... ... si sincer nu stiu ce sa fac............ce sa cred......oare chiar ma iubeste asa mult cum spune?! in cazul asta chiar nu-si poate face timp sa vina sa ne intalnim?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa va spun pe scurt situatia in care ma aflu ca sa puteti intelegi si sa-mi spuneti ce parere aveti!!! acum un an am cunoscut un tip. este din alta localitate si ne vedem foate rar.....spune k nu are timp sa vina in orasul meu...k munceste mult...etc! el are acolo o prietena stabile.............tin foarte mult la el....chiar pot sa spun k il iubesc...........si el imi spune k ma iubeste mult..k numai eu sunt in gandul lui,dar sta cu tipa respectiva din nu stiu ce motive....

de multe ori am avut intentia de a pune capat acestei "relatii", dar nu am putut... ... si sincer nu stiu ce sa fac............ce sa cred......oare chiar ma iubeste asa mult cum spune?! in cazul asta chiar nu-si poate face timp sa vina sa ne intalnim?!

Ai muscat-o rau virusik . Tipu isi bate joc de tine in draci. Ia gandeste-te... pleaca si el de acasa.. si are ce f**e cand ajunge si prin orasul tau. Si normal....

Nu mai sta cu el iti pierzi timpul pretios...

Try find the true love...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai muscat-o rau virusik . Tipu isi bate joc de tine in draci. Ia gandeste-te... pleaca si el de acasa.. si are ce f**e cand ajunge si prin orasul tau. Si normal....

Nu mai sta cu el iti pierzi timpul pretios...

Try find the true love...

 

 

Putin cam dur in exprimare, dar...observ are dreptate. Incerca sa iti vezi de viata, sa cunosti alti baieti....Viata e scurta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti iubi o femeie si in acelasi timp sa fii cu alta....stiu cum sunt relatiile la distanta...nu il lasa sa te mai amageasca...mai rau iti faci rau!fii realista si vezi`ti de viata,pt k oameni ca el intalnesti la tot pasu!spera la mai mult,pt k fiecare dintre noi merita ceva numai al lui!trebuie doar sa stim sa luptam si sa nu ne lasam calcati in picioare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbele sunt egale cu 0 intr-o relatie, faptele conteaza. Cu parere de rau iti recomand acelasi lucru ca si predecesorii la acest topic...

 

Probabil va incepe sa iti ceara explicatii si sa faca promisiuni de mai bine cand il vei anunta ca vrei s-o terminati. Si atunci trebuie iarasi sa nu te lasi impresionata de vorbe...doar fapte. :evil:

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Observ" mi-a luat "vorbele din gura" ... in cel mai bun caz, el te invarte cu vorbele doar pentru sex. e simplu pentru el sa aiba o fata cu care sa se culce in alt oras - impaca si capra si varza - tu cedezi usor iar prietena oficiala nu afla in veci de "ispravile" lui. Asta e adevarul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt sfaturi! chiar dak sunt greu de acceptat...................

........poate k am fost constienta de anumite chestii dar nu am vrut sa le accept!.................

...........cat despre faza pe care a scris-o observ, ink nu m-am culcat cu el...deci nu ma tine doar pt a avea ce f**e cand vine prin orasul meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

virusik, nu te mai amagi... lasa-l in plata Domnului...nu merita. daca te iubeste va fi cu tine..NUMAI CU TINE...insa daca e cu alta si sustine in continuare ca te iubeste inseamna ca te tine de rezerva, scuza-mi exprimarea deloc poetica...Daca tu te complaci in situatia asta atunci atunci e treaba ta, insa daca nu-ti convine postura, fa ceva...cuplu inseamna DOI..unde sunt trei deja se cheama altfel, si stii bine ce vreau sa spun...

Take care...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merci pt sfaturi! chiar dak sunt greu de acceptat...................

........poate k am fost constienta de anumite chestii dar nu am vrut sa le accept!.................

...........cat despre faza pe care a scris-o observ, ink nu m-am culcat cu el...deci nu ma tine doar pt a avea ce f**e cand vine prin orasul meu

sorry nu am stiut.....

Am presupus automat din moment ce pareai asa indragostita de el. Am fost putin cam prea dur.Nu stiu de cat timp tine chestia asta... Dar totusi.. gandeste-te bine....

Succes in dragoste virusik. Poate cine stie, e chiar el..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa va spun pe scurt situatia in care ma aflu ca sa puteti intelegi si sa-mi spuneti ce parere aveti!!! acum un an am cunoscut un tip. este din alta localitate si ne vedem foate rar.....spune k nu are timp sa vina in orasul meu...k munceste mult...etc! el are acolo o prietena stabile.............tin foarte mult la el....chiar pot sa spun k il iubesc...........si el imi spune k ma iubeste mult..k numai eu sunt in gandul lui,dar sta cu tipa respectiva din nu stiu ce motive....

de multe ori am avut intentia de a pune capat acestei "relatii", dar nu am putut... ... si sincer nu stiu ce sa fac............ce sa cred......oare chiar ma iubeste asa mult cum spune?! in cazul asta chiar nu-si poate face timp sa vina sa ne intalnim?!

 

Parerea mea e ca ar trebui sa rupi aceasta relatie macar o saptamana si sa vezi cum va reactiona, daca e asa cum spune va veni la tine...Nu prin telefon... VA VENI LA TINE !!!

Nici un bip, nici un sms, nimic... zii orice dar fara sa spui ca ar fi vorba de altcineva!

Asa cred ca te vei convinge !!! :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×