Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Bowling

Postări Recomandate

Din pacate in bowling nu exista norocul incepatorului,sau depinde si cu cine joci!!!

Cu toate ca nu mai joc bowling de citiva ani,dar cind am chef de a juca o partida de bowling punctajul il fac peste 200,ultima data am facut chiar 268!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate in bowling nu exista norocul incepatorului,sau depinde si cu cine joci!!!

Cu toate ca nu mai joc bowling de citiva ani,dar cind am chef de a juca o partida de bowling punctajul il fac peste 200,ultima data am facut chiar 268!

 

 

Uauu esti chiar bun inseamna :lol:

Punctajul maxim facut de mine pana acum este 136 :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!

si eu sunt pasionata de bowling

insa intrebarea mea e alta

de unde gasesc eu sa cumpar din Romania echipament de bowling, adica pantofi si gentuta, in primul rand

vreau sa ii fac iubitului meu un cadou de ziua lui ceva de genul asta, si... nu am nici cea mai vaga idee de unde sa cumpar asa ceva

 

voi stiti?

multumesc! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!

si eu sunt pasionata de bowling

insa intrebarea mea e alta

de unde gasesc eu sa cumpar din Romania echipament de bowling, adica pantofi si gentuta, in primul rand

vreau sa ii fac iubitului meu un cadou de ziua lui ceva de genul asta, si... nu am nici cea mai vaga idee de unde sa cumpar asa ceva

 

voi stiti?

multumesc! :good:

 

 

In Romania?, :blink:

din cate stiu eu la club IDM regie asta in Bucuresti sau in Constanta la Europa(fosta piscina Parc, la intrare in Mamaia) doar ca aici nu gasesti prea multe produse(pantofi si bila de plastic) pt bowling cum gasesti la Bucuresti. sau poate primesti o informatie de la costa sa poti cumpara de pe net. apropooooo ce gasesti in Romania legat de bowling e destul de scump!!!, daca imi permiti un sfat... la ce bun sa cumperi o geanta daca nu are o bile de bowling?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Dau spre vanzare una bucata bila bowling.

Este o bila AMF Smart Ball 12 (medium).

Menionez ca nu a mai fost folosita.

Nu m-am gandit la un pret. Astept oferte.

 

bowling0016yq.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut.

Dau spre vanzare una bucata bila bowling.

Este o bila AMF Smart Ball 12 (medium).

Menionez ca nu a mai fost folosita.

Nu m-am gandit la un pret. Astept oferte.

 

bowling0016yq.jpg

 

 

salutare man-ule,

daca este permisa o parere,.... e greu sa vinzi o bila de bowling deja gaurita. sti, sar putea sa gasesti persoana care sa o doreasca dar sa nu se potriveasca la dimensinile gauri. eu iti propun daca iti vine bine bila sa te apuci de bowling ! prin mai este Turneul Open nr.4 se desfasoara la Bucuresti si locul 1 castiga cam 1.500 USD :o: si daca te tine bila poti iesi in Europa la premii de 15.000 Euro. serios vorbind, daca esti din Bucuresti incearca la club IDM regie. vorbeste cu persoana care se ocupa de bile (intreaba de Chinezul)

Succes

 

ariana2006,

la ce punctaj maxim ai ajuns in ultimul timp, asta ca joci pe pistele pe care joc si eu :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ariana2006,

la ce punctaj maxim ai ajuns in ultimul timp, asta ca joci pe pistele pe care joc si eu :yes:

 

Nu am mai jucat de 4 luni. :o:

Cat am apucat sa joc, adica vreo 2-3 luni, nu am ajuns decat la 136 maxim.

Esti din Constanta?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am mai jucat de 4 luni. :cheer:

Cat am apucat sa joc, adica vreo 2-3 luni, nu am ajuns decat la 136 maxim.

Esti din Constanta?!

 

Sunt din Constanta, da.

Daca ai jucat o data pe saptama, in cele 2-3 luni si ai facut 136 maxim cred ca e foarte bine. pacat ca nu ai continuat. eu pot sa ma laud cu mai multe popice doborate dar nu cred ca e cazul. :cry: zic doar ca joc de ceva timp, vreo 20 de ani. sunt legitimat la un club de bowling din Constanta.

sper sa nu cauti antrenor :nea:)

citeam aici pe forum si nu pot sa remarc cat de multe stie "costa" de bowlingul din Romania. am ramas placut surprins ca cineva de dincolo de ocean sa stie despre ce se intampla cu sportul asta pe la noi.

Personal nu pot zice decat JOS PALARIA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, o data pe saptamana. In week-end mai precis, atat cat a durat oferta de la Europa. Ma cam enervam eu cand aveati etapa si prindeam numai pistele proaste. :cry: Zic "aveati" ca banuiesc ca erai si tu pe acolo, nu?

 

Il mai asteptam pe Costa. Ne-a cam parasit. :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×